reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny jak często lekarz na wizytach bada was ginekologicznie na fotelach bo mnie badał tylko na początku jak narzekałam na plamienia teraz w ogóle, wiec jeśli by się coś działo to chyba nie jest w stanie nic twierdzić robi tylko usg. Dodam ze cytologi tez mi jeszcze nie robił, ja zawsze robiłam regularnie co pół roku ale nie u tego lekarza tylko na NFZ . Już się nawet zastanawiałam czy to może dlatego ze mąż ze mną chodzi na każda wizytę ale to chyba bez sensu zawsze może wyjść.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze czylo co 3 tyg..fotel plus usg

 
reklama
Dziewczyny a miałyście albo macie tak że boli was brzuch po prawej stronie ? Mnie boli ale jest to tak na wysokości kości biodrowego bliżej środka brzucha. Nie wiem co tam jest? Boli jak nacisne.
Edit: no nie aż tak na środku bardziej z boku ;)
p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziewczyny a miałyście albo macie tak że boli was brzuch po prawej stronie ? Mnie boli ale jest to tak na wysokości kości biodrowego bliżej środka brzucha. Nie wiem co tam jest? Boli jak nacisne.
Edit: no nie aż tak na środku bardziej z boku ;)
p19u9jcg81ehxczt.png
Mnie często boli po prawej stronie podbrzusze ale moja gin mowi ze po części może to być spowodowane tym ze mam infekcje a po drugie tym ze rozciągają się więzadła w macicy. Zazwyczaj nie boli mocno a od czasu do czasu wiec staram się nie martwić.

 
Ale nie kazdy chce patrzeć jak obcy gacet pcha lapy gdzie nie trzeba [emoji3][emoji23]

oar8s65gmlqg37sx.png

Dlatego lekarz przy pierwszej ciąży proponował mu poczekanie za parawanem , ale ten się upiera.
Przy porodzie tez nie mogłam go upilnować po "właściwej stronie".
Widocznie taki z niego wyjątkowy egzemplarz:). Na całe szczęście nie wpływa to na jego libido negatywnie.

PS. To nie facet tylko lekarz ;)


oar8pg4njiayxtbm.png
 
23.01 prenatalne u niej. jeśli cos mnie będzie boleć itp mam dzwonić do niej.

w57vyx8dubspq12k.png
Wizytujemy razem :)

Ja też mam badanie ginekologiczne na każdej wizycie.

Co do morfologii to chyba z Majka miałyśmy podobną jak dobrze pamiętam. Trochę poniżej norm z laboratorium. Byłam w środę u ginki i powiedziała że wszystko normalnie ze się objętość krwi zwiększa i dlatego poleciało w dół.

Mam wrażenie że już wszystkie znają płeć, a ja się dowiem jako ostatnia [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Wizytujemy razem :)

Ja też mam badanie ginekologiczne na każdej wizycie.

Co do morfologii to chyba z Majka miałyśmy podobną jak dobrze pamiętam. Trochę poniżej norm z laboratorium. Byłam w środę u ginki i powiedziała że wszystko normalnie ze się objętość krwi zwiększa i dlatego poleciało w dół.

Mam wrażenie że już wszystkie znają płeć, a ja się dowiem jako ostatnia [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Ja się dowiem dopiero 2 lutego :p
 
reklama
Do góry