reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry, my dzisiaj pospaliśmy do 8. Bosko! :) Jakie macie dzisiaj kuchenno-porządkowe plany przedświąteczne? Ja dzisiaj będę robić kolejną turę krokietow i może już za farsz do dorsza po grecku się wezmę.

Daktyl, ojej, strasznie mi przykro z powodu tej infekcji/przeziębienia. Ja również polecam tantuum verde oraz Isla do ssania. Ale na wszelki wypadek przejdź się do lekarza rodzinnego dzisiaj.

Madireiro ja podobnie jak Ty śpię na pół brzuchu, już całkiem na brzuchu nie mogę, bo już czuję wystajaca macice i jak się ostatnio próbowałam położyć całkiem na brzuchu to odczuwałam dyskomfort.

Jeśli chodzi o piersi, to mnie również przestały boleć i nie są takie nabrzmiałe, ale po prostu urosły i są duże. Ech, a bez tego już mam duże piersi, więc nie jestem zadowolona z tego faktu :/

Wszystkim bedacym w pracy życzę miłego i spokojnego dnia w pracy :)
Wszystkim wizytujacym dzisiaj zycze samych pięknych chwil podczas wpatrywania się w monitor i spogladania na dzidziusia :)
 
reklama
Ja dzisiaj piekę suche placki, wczoraj kruche babeczki chyba coś koło 100 :D ciasta w planach Wiśniowa panienka,sernik kora, ukąszenie pszczoły, trufla, rafaello i babeczki kruche że 4 rodzaje

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
To sporo tych słodkości [emoji16] ja robię makowiec znajomy ma zrobić sernik a szwagierka coś jeszcze ale na razie nie zdradziła co

34bw3e3kgrfb6tx2.png
 
Ja dzisiaj piekę suche placki, wczoraj kruche babeczki chyba coś koło 100 :D ciasta w planach Wiśniowa panienka,sernik kora, ukąszenie pszczoły, trufla, rafaello i babeczki kruche że 4 rodzaje

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tylko makowiec i pierniczki bo corka uczulona na wszystko wiec nie chce robic jej przykrosci..jedynie dla gosci makowca zrobie do kawy..

 
Ja dzisiaj piekę suche placki, wczoraj kruche babeczki chyba coś koło 100 :D ciasta w planach Wiśniowa panienka,sernik kora, ukąszenie pszczoły, trufla, rafaello i babeczki kruche że 4 rodzaje

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale zaskakujące nazwy, proszę powiedz coś więcej o tych ciastach! Ukaszenie pszczoły już skradło moje serce :D
 
Ja chciałam dzisiaj się brać za sałatkę a mój mąż stwierdził że jutro się kupi po trochu gotowych dań. Że szkoda mojej roboty, że full narobie a itak nikt tego nie zje.... Z jednej strony racja i dla mnie to lepiej ale z drugiej strasznie przykro... Nawet nie zapytam czy mu nie smakuje czy co bo Itak pewnie się wyprze
 
reklama
Ja chciałam dzisiaj się brać za sałatkę a mój mąż stwierdził że jutro się kupi po trochu gotowych dań. Że szkoda mojej roboty, że full narobie a itak nikt tego nie zje.... Z jednej strony racja i dla mnie to lepiej ale z drugiej strasznie przykro... Nawet nie zapytam czy mu nie smakuje czy co bo Itak pewnie się wyprze
Ja sobie nie wyobrażam kupować gotowe na święta to jest zapierdziel i nerwy i bajzel ale co swoje to swoje [emoji4]
Ja dzisiaj mam w planie .... Nie zwariować [emoji28] a zrobię to co się uda

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry