reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
W C&A też jest teraz promocja na niektóre spodnie ciążowe ;-) a jakość bardzo fajna, gdyby któraś była zainteresowana :-)




Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnio byłam na stronie i niestety w moim rozmiarze nie było prawie nic :/ niestety przy rozmiarze powyzej 42 są schody :/ ja mam najbliżej do H&M to jest ok 80km, a przez te moje plamienia itd. nie planuje dalszej trasy jeszcze. Coś jednak muszę kupic bo brzuszek powoli rośnie - póki co noszę spodnie z czasów nim schudłam, to na brzuchu dopasowane, ale reszta wisi bo jednak nie przytyłam jeszcze, nawet schudłam 5kg


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Dziewczyny mam pytanie do tych które czuły/czują ruchy dziecka. Czy czujecie te ruchy codziennie. Moje maluchy czasem szaleją że usiedzieć nie idzie. A czasem po 3 dni cisza. Ostatnio chyba się ukryły między nerkami bo wogóle nie wyczuwam ruchów. Są jeszcze przecież dość malutkie więc chyba to normalne że te ruchy nie są regularne.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę wam tak pozytywnie ruchów:) ja nie czuje nic...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziewczyny mam pytanie do tych które czuły/czują ruchy dziecka. Czy czujecie te ruchy codziennie. Moje maluchy czasem szaleją że usiedzieć nie idzie. A czasem po 3 dni cisza. Ostatnio chyba się ukryły między nerkami bo wogóle nie wyczuwam ruchów. Są jeszcze przecież dość malutkie więc chyba to normalne że te ruchy nie są regularne.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Heda ja za 2 dni 15tydz. a żadnych ruchów nie czuję..:/ Może też przez to że łóżysko jest na przedniej ścianie i wtedy podobno mniej się odczuwa ruchy. W poniedziałek wizyta u gina to może w końcu zobaczę maluszka bo jak na razie to tylko mdłości dają mi się mocno we znaki. No i ciekawa jestem czy potwierdzi mi płeć z genetycznego na dziewczynkę :)
 
Ja czuje codziennie ruchy- raz , dwa razy czestem częściej . Czyli też nie regularnie . Najczęściej jak coś zjem albo dotykał brzuch tam gdzie jest dziecko. Wczoraj poczułam leciutkie puk.

Zając - Ty jeszcze masz czas , spokojnie :)

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja mam przed wizytą zawsze wysokie ciśnienie ok 135/89 i przez to muszę prowadzić pomiary w domu. Mam ciśnieniomierz starego typu i nowy i w domu idealnie ok 110/60. Strasznie mnie te wizyty stresują. W pierwszej ciąży byłam na większym luzie [emoji6]

Nie udzielam się za często, ale gdzieś mignęła mi tabelka gdzie była już wpisana płeć dzieciaczkow. Gdzie mogę to znaleźć? [emoji6]

rjyxq1k.png


ft7rplb.png
Ja też tak mam przed wizytą u lekarza wysokie ciśnienie i dlatego muszę w domu mierzyć. Na spokojnie mam 116/77, a co do ruchów maluszka to też czuje [emoji2] raz, dwa razy na dzień takie pęknięcie cudowne uczucie

uwo93e3kmxnv7rzl.png

qdkkio4pbxn9cym8.png
 
Ja też tak mam przed wizytą u lekarza wysokie ciśnienie i dlatego muszę w domu mierzyć. Na spokojnie mam 116/77, a co do ruchów maluszka to też czuje [emoji2] raz, dwa razy na dzień takie pęknięcie cudowne uczucie

uwo93e3kmxnv7rzl.png

qdkkio4pbxn9cym8.png
U mnie to trochę dziwnie bo jednego dnia je czuć bardzo a czasem przez kilka dni nic. Ale myślę że to kwestia tego w którą stronę dzieci odwrócone.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko bosko nie jestem w stanie wyobrazić sobie jaka to tragedia. Wiem że często zdarzają się poronienia i tak bywa ale podziwiam kobiety które podniosły się po takiej tragedii. Kiedy mi lekarz powiedział że moje dziecko może obumrzeć mąż płakał razem ze mną, wiedział że nie przezylabym tego.
Muwicie że jest dobre ciśnienie a ja się obudziłam z potwornym bólem głowy. Coś że mną jest nie tak :/
A co do ruchów to ja czuję ale jeszcze nie regularnie. Z tych mocniejszych to ostatnio drugi raz nad pepkiem, co prawda mała ostatnio była główką w dół ale czy to możliwe?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry