reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Osza super ze sie uspokoilas :) a detektor schowaj gleboko w szafie albo najlepiej zwroc :) no i gratuluję dzieeczynki - moje marzenie :)

oar8s65gmlqg37sx.png

Powodzenia jutro na badaniach, dziewczyny!

Ja mam przed sobą czwartkowe badania krwi i glukozę, czytając wasze wrażenia jakiś nie mam ochoty tam iść... mówicie, żeby wziąć cytrynę?
A potem w pon usg, to będzie 13t1d, może się pokaże płeć [emoji1] [emoji110]

0d1yhqvkorvfo1vd.png

Dzień dobry wszystkim cała noc nie spalam . Dzisiaj o 8.30 mam badania prenatalne. Aż mam mdłości że stresu . Wykończe się zaraz [emoji33][emoji23] życzę wszystkim udanych wizyt dzisiaj. Trzymajcie kciuki za mojego bąbelka . [emoji173]

34bwyx8dkk6avua5.png

Trzymam kciuki za wszystkie, jaki mamy wysyp dziewczynek, to zaczyna mnie przerazać bo mniejsze prawdopodobieństwo u mnie heheheh
 
reklama
Czy Wy na nfz macie tyle badań?? Ja jestem załamana jak to czytam. Byłam 2 tyg temu, to był 12 tydz. ostatni dzwonek na bad prenatalne i nic mi nie zrobiła. Zadnej przeziernosci karku, nigdy jeszcze serca nie słyszałam, ale podobno bije. Z badan to tylko morfologia, która zrobiłam na własną rekę no i grupa krwi... Nastepna wizyta 30.12. żadnych skierowan na badania przez ten czas...... :(
 
Czy Wy na nfz macie tyle badań?? Ja jestem załamana jak to czytam. Byłam 2 tyg temu, to był 12 tydz. ostatni dzwonek na bad prenatalne i nic mi nie zrobiła. Zadnej przeziernosci karku, nigdy jeszcze serca nie słyszałam, ale podobno bije. Z badan to tylko morfologia, która zrobiłam na własną rekę no i grupa krwi... Nastepna wizyta 30.12. żadnych skierowan na badania przez ten czas...... :(
Ja mialam tylko przeciwciala kile moefologie mocz i glukoze... Tez nie sluchalam serduszka ale wielu lekarzy wlacza dopiero po 12tc więc czekam na kolejna wizyte... Teraz tez nie dostalam skierowania nawet na mocz i krew... Zrobie na wlasna reke... Niestety wiekszosc badan i tak trzeba byloby robic prywatnie :\ a badania prenatalne chyba zawsze robi sie prywatnie...

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Czy Wy na nfz macie tyle badań?? Ja jestem załamana jak to czytam. Byłam 2 tyg temu, to był 12 tydz. ostatni dzwonek na bad prenatalne i nic mi nie zrobiła. Zadnej przeziernosci karku, nigdy jeszcze serca nie słyszałam, ale podobno bije. Z badan to tylko morfologia, która zrobiłam na własną rekę no i grupa krwi... Nastepna wizyta 30.12. żadnych skierowan na badania przez ten czas...... :(
Ja mam pakiet ale z tego co wiem dziewczyny, które chodziły na NFZ miały też podobne badania co ja teraz i krew i mocz co miesiąc.
p19u9jcg81ehxczt.png
 
Same dziewczyny nam się szykują:)
Co Wy na to, żeby założyć tabelkę z płcią? Ale nie taką normalną tylko z przeczuciami, z oczekiwaniami i wynikiem badania. Ja mogę taką tabelkę przygotować.
-jakie mam przeczucia -jak ktoś nie ma nie pisze
-jakie mam oczekiwania/pragnienia/marzenia- jak ktoś nie ma nie piszę
-zabobony i chińskie wróżby - jak ktoś nie ma nie piszę.
-potem wynik usg,ale nie taki na 70% czy 90%- podajemy jak lekarz mówi bedzie dziewczynka/chłopiec
-wiek ciąży kiedy lekarz nam powiedział - tydzien i dzień.

Potem sprawdzimy na ile nasze odczucia się sprawdziły :)

Kto chętny niech pisze w wiadomości prywatnej do mnie, wtedy niczego nie przeoczę.
Tabelę będę umieszczała np raz tydzien w wątku wyniki i badania lekarskie- bo tam jest mniejszy ruch.

To co bawimy się ? [emoji3]


oar8pg4ngmro558y.png
 
reklama
Chyba czas pomyśleć o zmianie lekarza. Chciałabym mieć pewność, że wszystko z dzidziusiem w porządku, a do tego cieszyć się ciążą. Dziękuję dziewczyna za odp.
 
Do góry