reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Rysia ja też chciałabym 3:) ale chyba nam się to nie uda bo ja mam 26 lat ale mój ukochany 38 więc pewnie staniemy na 2 coby Tatuś nie był za stary. Na pewno szybko chce mieć drugie bejbe myślę żeby tak zacząć się starać pół roku po urodzeniu, ale jak to wyjdzie to zobaczymy:)
 
Rysia, Babcią się nie martw. Powiedziałaś, że się cieszysz i to jest najważniejsze.
Gdy ja powiedziałam mojej mamie o pierwszej ciąży to wcale się nie ucieszyła w pierwszym momencie. Pytana potem o to odpowiedziała mi, że dla niej to ja mam ciągle 15 lat i się zmarwila jak sobie poradzę, dopiero potem uświadomiła sobie, że (wtedy) mialam 29 lat i byłam dwa miesiące po ślubie! Teraz Zola jest jej gwiazdeczka na niebie i nie może się doczekać kolejnego wnuka/wnuczki!
 
Lilla My - z tego co wyczytałam to nie ma żadnych wiadomosci skąd one się biorą. Z uderzenia to raczej nie bo jak w macicy się uderzyć. Krzepliwość mam dobrą. No w kązdym razie nie ma wiedzy na temat skąd to sie bierze.

Rysia, ja przepraszam, ale mnie rozbawilas strasznie. Babcie maja swoje prawa. :)
U mnie gorzej, bo mój ojciec się przestał do mnie prawie odzywać. Strasznie mi jest przykro. Boli go chyba, że to drugie nieslubne dziecko i to z innym facetem. Tak mi się wydaje, ale ciężko cokolwiek stwierdzić skoro ze mną nie rozmawia. Szkoda, ze nie widzi, że jestem szczęśliwa, że na sluby mi sie nie spieszy, że moja córka traktuje partnera jak ojca, że ten się angażuje 150% we wszystko. Albo poprostu szkoda, ze nie porozmawia ze mną o swoich watpliwościach. Wszyscy się ciesza i mi kibicują oprócz niego.

Mi się marzy 4, ale chyba nie jestem stworzona do chodzenia w ciąży. Pewnie jeszcze raz spróbujemy. Mój też 38 ma, ale jakos nigdy nie myslałam o tym w kategoriach starości :D hahaha, to raczej moje 32 zaczyna byc tykającym zegarem...
 
Nieźle dziewczyny u mnie i za pierwszym i teraz wszyscy się cieszą ;) i że najwyższa pora.
Pierwszego urodziłam jak miałam 22lata:) wyszłam za mąż mając 19 więc minęło trochę. Obecnie mam 25 a mój za kilka tygodni 30. Kiedyś myślałam o trójce ale chyba damy spokój i będziemy liczyć na los. Jak przyniesie kiedyś to płakać nie będę. Ale chciałabym odchować tą dwójkę i zająć się trochę sobą ;)
U nas ciężko od rana, A noc fatalna bo mój mały ostatnio coś spać nie może
 
Ja jak urodze to tydzien pozniej obchodze 37 urodziny. Nie wykluczam, ze kiedys zdecyduje sie na drugie. ;-). Dziewczyny wyluzujcie ;-)
 
Happy ale ja się zaczęłam juz sypać. W tą ciążę miałam podobno według ex lekarza nie zajsc wcale. Poszło w prawdzie za pierwszym razem. Ale w środku mam mały armagedon.
 
Rysia wybacz ale też się trochę uśmiałam. Mojej przyjaciółce, która się rozwodzila babcia zagroziła, że pójdzie do swojego pokoju i umrze chyba że przyjaciółka zmieni zdanie ;) ehh te babcie

Witaj Natalia
 
reklama
Mry no ja też nie uważam, że mój luby jest stary ale np za 8 lat to już chyba będzie za późno na kolejne dziecko... Poza tym najpierw to niech uda nam się donosić szczęśliwie tą ciążę :):) To później będziemy starać się o następne.

Happy ja uważam, że np po 45 roku życia to już troszkę późno na dziecko...Dlatego z moimi zdolnościami gdzie już po raz 3 jestem w ciązy, a jeszcze nie mamy dzieciątka to obawiam się że mój chłop może się bardzo zestarzeć :D
 
Do góry