reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Screenshot_20230628-082841_My Calendar.jpg
 
Ja myślę, że mogła być. To, że trochę spadlo nic nie znaczy - dopóki jest nadal wyżej niż temperatury przed skokiem. Nie wszystkim ciągle rośnie na początku. Na ten moment bym zakładała, że jest szansa, że owu była - no a dalsze pomiary pokażą co i jak.
W niedziele wzielam 2 tabsy paracetamolu, moze to mialp wplyw na kolejny spadek,
Dzis juz wzrost do 36.80 i od 3 dni bol piersi jak zawsze po domniemanej owulce:)
Dzieki, wczoraj juz zwątpiłam 🙈🙈🙈
 

Załączniki

  • IMG_9106.png
    IMG_9106.png
    68,5 KB · Wyświetleń: 31
U mnie dziś spadek troszkę choruje więc może dlatego. Jest to mój pierwszy cykl pełny z mierzeniem temperatury i dlatego niezbyt ogarniam 😂 niebawem zrobię test owu i zobaczę czy coś się zmieniło. Ja mam w szafce małe skarpeteczki, ale nie kupowałam ich tylko dostałam i jeszcze mini nocnik turystyczny taki tekturowy składany dla dzidzi. Ostatnio to wyjęłam i miałam mega kryzys. Wgl 4 lipca idę do gin. Zobaczyć czy było coś u mnie w tym cyklu i pogadać jakie kolejne działania. Ale w planach z mężem mamy, żeby on zrobił badanie powtórne i wtedy pójdę do nowego gin, który został mi polecony. 😂😂
 
U mnie dziś spadek troszkę choruje więc może dlatego. Jest to mój pierwszy cykl pełny z mierzeniem temperatury i dlatego niezbyt ogarniam 😂 niebawem zrobię test owu i zobaczę czy coś się zmieniło. Ja mam w szafce małe skarpeteczki, ale nie kupowałam ich tylko dostałam i jeszcze mini nocnik turystyczny taki tekturowy składany dla dzidzi. Ostatnio to wyjęłam i miałam mega kryzys. Wgl 4 lipca idę do gin. Zobaczyć czy było coś u mnie w tym cyklu i pogadać jakie kolejne działania. Ale w planach z mężem mamy, żeby on zrobił badanie powtórne i wtedy pójdę do nowego gin, który został mi polecony. 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20230628_092949.jpg
    IMG_20230628_092949.jpg
    155 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Do góry