reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Screenshot_20230621-095237_My Calendar.jpg
 
Nie wiem sama... ovi chyba mnie robi jak chce. Wrzucę Wam galerie chronologicznie to ocenicie:
1. pierwsze foto z niedzieli 9 dni po ovi (slabiutka kteseczka, dla mnie typowo pozostalosci).
2. drugie z wczoraj popoludniu
3. z dzisiaj rana
Nie napalam się i próbuje zachować zimną głowę. Co sądzicie? Zastrzyk?
Idź an betę. Wydaje mi się, że ciemnieje ;) ✊✊✊
 
Plan: nie katować głowy.
Jak ja widzę wpisy lasek że no planowaliśmy dziecko na wiosnę a udało się od razu i będzie zimowe... b.fajnie. Czemu my nie możemy tak napisać? 😪
Ale nie nie. Nie taka moja intencja. Wiary i optymizmu nam potrzeba.
Niech te dzisiejsze przebijchOOjki na wątku okażą się ciążami 🙏.
Taaaa moja pseudoprzyjaciolka tak mi powiedziala. Liczyliśmy na pocczatek 2023 że sie uda, a już proszę w sierpniu 2022 wyszlo, 2 miecchy "starań", karmienie piersią w toku ... grrrrrr
 
reklama
Do góry