reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
A wiecie co jeszcze zrobiła staraczkowa głowa i serce, które chce być matką? Narobiłam sobie na chwile nadziei. Może moja lekarka się pomyliła. Może jednak jest dobrze, bo wynik bety odpowiada ewentualnemu tygodniowi ciąży. Ja przez chwile naprawdę miałam w głowie żeby wrócić do dupka. Człowiek to jednak jest głupi i naiwny.
 
@Myszko daj znać jak tylko będziesz mogła ❤️
Tak szybciutko Wam napiszę, bo ten dzień to jakiś Armagedon. Mamy 3 jajka i jutro mają dzwonić, czy jest nadzieja, czy coś się zaczęło dzielić. Zabieg spoko. Szybka narkoza, nawet mi się w głowie nie kręciło. Teraz dopiero brzuch mnie trochę boli, ale nie miałam jak odpocząć przy mojej 2-latce i chyba trochę się sforsowałam.
Generalnie, cały dzień miałam doła i wkurw, ale to chyba zmęczenie materiału.
Dziękuję za kciuki z całego serducha ❤️.
Wiadomo, że jeszcze nic nie wiadomo, ale 3 jajka przy moim AMH to dobry wynik i mam takie poczucie, że cala ta męczarnia dotychczasowa nie była na darmo.
 
Tak szybciutko Wam napiszę, bo ten dzień to jakiś Armagedon. Mamy 3 jajka i jutro mają dzwonić, czy jest nadzieja, czy coś się zaczęło dzielić. Zabieg spoko. Szybka narkoza, nawet mi się w głowie nie kręciło. Teraz dopiero brzuch mnie trochę boli, ale nie miałam jak odpocząć przy mojej 2-latce i chyba trochę się sforsowałam.
Generalnie, cały dzień miałam doła i wkurw, ale to chyba zmęczenie materiału.
Dziękuję za kciuki z całego serducha ❤️.
Wiadomo, że jeszcze nic nie wiadomo, ale 3 jajka przy moim AMH to dobry wynik i mam takie poczucie, że cala ta męczarnia dotychczasowa nie była na darmo.
pięknie, to teraz czekamy na wieści jak rozwój sytuacji 💜🤞
 
reklama
Tak szybciutko Wam napiszę, bo ten dzień to jakiś Armagedon. Mamy 3 jajka i jutro mają dzwonić, czy jest nadzieja, czy coś się zaczęło dzielić. Zabieg spoko. Szybka narkoza, nawet mi się w głowie nie kręciło. Teraz dopiero brzuch mnie trochę boli, ale nie miałam jak odpocząć przy mojej 2-latce i chyba trochę się sforsowałam.
Generalnie, cały dzień miałam doła i wkurw, ale to chyba zmęczenie materiału.
Dziękuję za kciuki z całego serducha ❤️.
Wiadomo, że jeszcze nic nie wiadomo, ale 3 jajka przy moim AMH to dobry wynik i mam takie poczucie, że cala ta męczarnia dotychczasowa nie była na darmo.
No! Ekstra! Bardzo się cieszę :) Czekam na jutrzejsze wieści. Musi być dobrze 💚💚💚
 
Do góry