reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czarna plama obok dziecka

Trzymaj się dziewczyno, długa droga przed Tobą. Dobrze że wiesz co i jak i możesz zawalczyć o swojego malucha.
3mam mocno kciuki i dawaj nam znać co słychać u Was 💛.
Jutro jadę do łodzi podaje Facebook Klaudia Damian Kaniewscy będziemy w kontakcie bliższych będę pisać co i jak
 
reklama
Kochana, pisz co u Was, będziemy wspierać najlepiej jak umiemy. Gdzie w Łodzi masz specjalistę?
Tak w Łodzi terapia płodu Marii polki wszyscy chwała ten szpital mam nadzieję że w dobre ręce trafiłam nawet sympatycznie się rozmawiało ale strach jest ja to panikara czyli igły itd mam nadzieję że pomogą i będę szczęśliwa z dzieckiem oby bo są szanse pół na pół ale walczyć będę do ostatnich sił
 
Wiem, że w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi takie zabiegi wykonuje prof. Szaflik. Wybitny specjalista. Wszczepia tzw. shunty odbarczające np. wodonercze, czy wodę w opłucnej, dzięki czemu dzidziuś może się prawidłowo rozwijać w brzuszku. @Klaudia012 Kochana trafiłaś w najlepsze miejsce, mam nadzieję, że Wam pomogą. Wyobrażam sobie Twój strach, bo sama jestem mamą. Widzę, że jest w Tobie dużo siły i determinacji. Robisz wszystko, co w Twojej mocy, żeby pomóc Swojemu dziecku. Już jesteś najlepszą mamą! 😘 Jestem z Wami myślami i mocno wierzę, że będzie dobrze.
 
Wiem, że w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi takie zabiegi wykonuje prof. Szaflik. Wybitny specjalista. Wszczepia tzw. shunty odbarczające np. wodonercze, czy wodę w opłucnej, dzięki czemu dzidziuś może się prawidłowo rozwijać w brzuszku. @Klaudia012 Kochana trafiłaś w najlepsze miejsce, mam nadzieję, że Wam pomogą. Wyobrażam sobie Twój strach, bo sama jestem mamą. Widzę, że jest w Tobie dużo siły i determinacji. Robisz wszystko, co w Twojej mocy, żeby pomóc Swojemu dziecku. Już jesteś najlepszą mamą! 😘 Jestem z Wami myślami i mocno wierzę, że będzie dobrze.
Jak dam weflon założyć będzie dobrze wszystko już dalej ale czekać do jutra czy jest dobrze czy aż źle to strach spać i poprostu cala chodzę nigdy nie leżałam szpitalu i ten starych przed samym szpitalem kurcze
 
reklama
Jak dam weflon założyć będzie dobrze wszystko już dalej ale czekać do jutra czy jest dobrze czy aż źle to strach spać i poprostu cala chodzę nigdy nie leżałam szpitalu i ten starych przed samym szpitalem kurcze
Ja wiem że determinacja w walce o zdrowie malucha działa cuda. Na pewno dasz radę.
Sama leżałam długo w szpitalu i wenflon to pikuś, sama zobaczysz. Najważniejsze że dowiedziałaś się na czas i możesz działać.
 
Do góry