reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna plama obok dziecka

reklama
Witam serdecznie chcę powiadowmj
Odezwij się, bo się martwimy
Witam kochane . Wieści są takie że ta plama jest w brzuszku dziecka będę miała zakładany cewnik dla dziecka u mnie w brzuchu ponieważ nie może się wysikać i są słabe szansę ponieważ dziecko źle się też rozwija przez lekarza z grudziądza który zapisał mi tabletki na tarczycę ta co się chudnie okazało się że tabletki nie są dostosowane do mojego organizmu i dziecka i przez leki dziecko jest chude są szanse ale małe .. 😭😭 będę silna powiedziałam że dopóki serduszko bije będę walczyć nie poddam się pozdrawiam was serdecznie
 
Bardzo mi przykro... Trzymaj się dzielnie! Mam nadzieję, że trafiłaś już do dobrego specjalisty a jeśli nie to szybko takiego znajdziesz. Dopóki są szanse to trzeba próbować.
 
Bardzo mi przykro... Trzymaj się dzielnie! Mam nadzieję, że trafiłaś już do dobrego specjalisty a jeśli nie to szybko takiego znajdziesz. Dopóki są szanse to trzeba próbować.
Kochana jadę jutro do Łodzi na terapię płodu i będę wiedzieć co dalej jak wada od brzuszka nie pójdzie to będzie dobrze będzie zdrowe ale jak przejdzie wada na główkę czy na kręgosłup to tragiczna decyzja mnie czeka jak powiedziałam dopóki serduszko bije nie poddam się pozdrawiam i w kontakcie będziemy ♥️♥️♥️♥️
 
reklama
Witam serdecznie chcę powiadowmj
Witam kochane . Wieści są takie że ta plama jest w brzuszku dziecka będę miała zakładany cewnik dla dziecka u mnie w brzuchu ponieważ nie może się wysikać i są słabe szansę ponieważ dziecko źle się też rozwija przez lekarza z grudziądza który zapisał mi tabletki na tarczycę ta co się chudnie okazało się że tabletki nie są dostosowane do mojego organizmu i dziecka i przez leki dziecko jest chude są szanse ale małe .. 😭😭 będę silna powiedziałam że dopóki serduszko bije będę walczyć nie poddam się pozdrawiam was serdecznie

Trzymaj się dziewczyno, długa droga przed Tobą. Dobrze że wiesz co i jak i możesz zawalczyć o swojego malucha.
3mam mocno kciuki i dawaj nam znać co słychać u Was 💛.
 
Do góry