reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna plama obok dziecka

Trzymaj się dziewczyno, długa droga przed Tobą. Dobrze że wiesz co i jak i możesz zawalczyć o swojego malucha.
3mam mocno kciuki i dawaj nam znać co słychać u Was 💛.
Jutro jadę do łodzi podaje Facebook Klaudia Damian Kaniewscy będziemy w kontakcie bliższych będę pisać co i jak
 
reklama
Kochana, pisz co u Was, będziemy wspierać najlepiej jak umiemy. Gdzie w Łodzi masz specjalistę?
Tak w Łodzi terapia płodu Marii polki wszyscy chwała ten szpital mam nadzieję że w dobre ręce trafiłam nawet sympatycznie się rozmawiało ale strach jest ja to panikara czyli igły itd mam nadzieję że pomogą i będę szczęśliwa z dzieckiem oby bo są szanse pół na pół ale walczyć będę do ostatnich sił
 
Wiem, że w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi takie zabiegi wykonuje prof. Szaflik. Wybitny specjalista. Wszczepia tzw. shunty odbarczające np. wodonercze, czy wodę w opłucnej, dzięki czemu dzidziuś może się prawidłowo rozwijać w brzuszku. @Klaudia012 Kochana trafiłaś w najlepsze miejsce, mam nadzieję, że Wam pomogą. Wyobrażam sobie Twój strach, bo sama jestem mamą. Widzę, że jest w Tobie dużo siły i determinacji. Robisz wszystko, co w Twojej mocy, żeby pomóc Swojemu dziecku. Już jesteś najlepszą mamą! 😘 Jestem z Wami myślami i mocno wierzę, że będzie dobrze.
 
Wiem, że w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi takie zabiegi wykonuje prof. Szaflik. Wybitny specjalista. Wszczepia tzw. shunty odbarczające np. wodonercze, czy wodę w opłucnej, dzięki czemu dzidziuś może się prawidłowo rozwijać w brzuszku. @Klaudia012 Kochana trafiłaś w najlepsze miejsce, mam nadzieję, że Wam pomogą. Wyobrażam sobie Twój strach, bo sama jestem mamą. Widzę, że jest w Tobie dużo siły i determinacji. Robisz wszystko, co w Twojej mocy, żeby pomóc Swojemu dziecku. Już jesteś najlepszą mamą! 😘 Jestem z Wami myślami i mocno wierzę, że będzie dobrze.
Jak dam weflon założyć będzie dobrze wszystko już dalej ale czekać do jutra czy jest dobrze czy aż źle to strach spać i poprostu cala chodzę nigdy nie leżałam szpitalu i ten starych przed samym szpitalem kurcze
 
reklama
Jak dam weflon założyć będzie dobrze wszystko już dalej ale czekać do jutra czy jest dobrze czy aż źle to strach spać i poprostu cala chodzę nigdy nie leżałam szpitalu i ten starych przed samym szpitalem kurcze
Ja wiem że determinacja w walce o zdrowie malucha działa cuda. Na pewno dasz radę.
Sama leżałam długo w szpitalu i wenflon to pikuś, sama zobaczysz. Najważniejsze że dowiedziałaś się na czas i możesz działać.
 
Do góry