reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czarna plama obok dziecka

reklama
Dziękuję za wsparcie jestem dobrej myśli nastawiona okaże się wszystko w poniedziałek będę powiadamiać co i jak . Nie biorę jego słów pod uwagę może być to krwiak lub torbiel w mojej rodzinie dzieci zdrowe i z partnera więc obaw nie mam pozdrawiam dziękuję za słowa otuchy kochana ❤️❤️😍❤️
Wracam kochane pisałam tutaj z wami o tej czarnej plamie na USG okazało się że to maluszka brzuch wypełniony był moczem operacje 3 w instytucie i cewnik za 3 razem do końca porodu było wszystko dobrze 🥰😍 i urodziłam 23 października 2020 o 7:35 Martin synek 8 pkt dostała i to w brzuchu się nazywało uropatia zaporowa a po porodzie wadą suszonej śliwki brak mięśni brzucha jeden nerki nie ma ok lewo stronie skrzywienie kręgosłupa maluszek rozwija się jak normalne dziecko ale brzuszek jest powiem jak suszony owoc pomarszczony miał mały operację po 3 tyg po urodzeniu 4 i wszystko jak a razie jest dobrze do dnia dzisiejszego rehabilitacja tylko zostaje i czekamy co dalej lekarze będą mi mówić pozdrawiam serdecznie 🥰🥰🥰🥰
 
Do góry