reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowanie i butelkowanie - czyli karmienie naszych pociech

nie żeby do łóżeczka - gdzie tam - on nie chce spać obok mnie, a tylko i wyłącznie na mnie, a najlepiej na cycku jako na poduszce - nie koniecznie z sutkiem w buzi,


Cieszę się że nie jestem odosobnionym przypadkiem... czasem aż skrętu szyi dostaje śpiąc w jeden pozycji bo "Mały Książę" nie będzie inaczej spał jak na moim brzuchu...
 
reklama
Marika: z tego co pamiętam to Laura pieknie ci przybiera na wadze,a to jest wyznacznik,ze się najada.Może się denerwuje, ale nie dziw się, bo jak ja dokarmialas MM to tam jej leciało bez wiekszego wysiłku, wiec ona by chciala,żeby z cycy tez tak leciało,a tu zonk i frustracja;) mój tez czasem się szarrpie, a jak się zakrztusi to wrzeszczy i mowy nie ma żeby z powrotem wziął cyca- najpierw musi się uspokoić i dopiero łaskawie da się przystawic....
co do bólu sutkow-jak mocno zraniona była to musisz się uzbroić w cierpliwości mnie z cora po 2 mies. przestało bolec-masakra,ale się zawzielam,ze bol mnie nie pokona. Teraz przy synu juz nie boli;)

fifka: a tak tak znam ten bol karku,co wybudza...hehe
mowie,ze ten maluch robi ze mną co chce-nigdy nie spalam w takich pozycjach przy corze- dzielnie odkladalam ja i wstawalam wkolko,ale się nie dalam,a teraz każda pozycja byle spać;))))
 
Dziewczyny mam pytanie kacper ma juz miesiac i czy nadal powinnam go budzic na karmienie ?? w nocy spibardzo ladnie od 21 spi do 3-4 a ostatnio spal od21 do 7 rano jednym ciagiem i zastanawiem sie czy go budzic. a wy jak myslicie?
 
Kajtek jeśli przybiera dobrze na wadzę to nie musisz :-)


Agagsm hahaha no to fakt... Ja z Konradem też spałam... ale on leżał obok na poduszce i spał jak aniołek... budził się co 3-4 godziny, jadł i spał... A Adrian już odstawia różne cyrki i to już nie jest mój wybór że z nim śpie tylko nie da rady inaczej... Jakbym próbowała go odłożyć to nie zmrużyłabym oka a przecież w dzień mam dwójkę do organięcia.


Wiecie jaki cyrk? Przestraszyłam się ze mały żle przybiera (niecałe 700g w ostatnim miesiącu, gdzie w pierwszym przybrał 1700g...) Zaczełam go częściej przystawiać i pić herbatki na laktację... wynik jest taki że w jeden dzień przybrał 40g (ważony przed jedzeniem) i chodzi i mi ulewa po karmieniu a ja mam cyce przepełnione mlekiem... :szok: Nie wiedziałam ze mogę sobie taką nadprodukcję zafundować... dzisiaj szczepienie to zobaczymy co pediatra powie na ten spodek przybranej wagi.
 
Fifka no to musisz pozamrazac jak masz za duzo mleczka, mi sie jeszcze nie udalo nic zamrozic, wszystko idzie na biezaco.

A ja dzisiaj bylam tak zmeczona ze padlam o 20 i za nic nie umialam sie podniesc, maly spal ze mna cala noc na cycu, i taka roznica niz jak go dokarmie mm ,ze co 2 h sie budzil i ssal, karmilam go na lezaco, przyyspialam, budzilam sie a ten ssal...jakas koszmarna ta noc, 2 razy przesikany..kurcze taka niemoc mnie wziela masakra..dalam rady tylko wstac go przebrac i odbic i buch dalej z nim na lozko. Mam nadzieje ze to tylko chwilowa niemoc w nocy..trzeba nabrac sil.
Wczoraj poszalam, przemoblowalam pokoj, sprzatanie, obiad, pranie, zakupy, dwa razy spacer i wypompowalo ze mnie cala energie.
 
Łączę się z wami w bólu, ulubiona pozycją mojego Antka jest mój brzuch:( a jedzenie w nocy co 1.5 godziny, a tearz jak nastal dzień to śpi jak aniołek w leżaczku
 
O co chodzi z tym spaniem dzieci tak dlugo moj sie najada na fulla jutro konczy miesiac i co ? Dzisiaj co 2h pobudka a zanim usypialam mijalo pol h ... Niech moj w koncu pospi dluzej ...
 
reklama
U nas pierwsza noc bez dopajania butlą, wystarczylo moje mleko, ale musialam zjesc solidniejszą kolację, spala do 23 do 2 pozniej 2 cyce i sen do 6 rano, pozniej cyce i sen do 8 rano, tak moge funkcjonowac, pierwsza noc "przespana". Co do mam, których dzieciatka spia cala noc to jakies szczęściary:)
 
Do góry