reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cycowanie i butelkowanie - czyli karmienie naszych pociech

Kasienka, a bawarkę pić próbowałaś? ja piję od kilku dni i mleka więcej, a już miałam kryzys, że tylko 40 ml z jednego cyca ściągałam a teraz i 90 ml. Nie wiem, czy po tym ale nie zaszkodzi spróbować...
 
reklama
Malinka a jak czesto pijesz tą bawarkę?


mój dziś śpi tylko przy cycku albo na rękach. Jak go do wózka włożę to zaraz się budzi i moment przy cycu śpi.

walczę o to karmienie piersią. Nie wiedziałam że to taki ciężki kawalek chleba...
 
Malinka raz pilam mleko wlasnie bawarke ale poszlo na kupe ... zrobila sie zielona wiec czyste mleko wole narazie odstawic ... jem jogurty i serki biale i jest ok a po mleku takie cos ... na szczescie teraz herbatka pomaga :)
 
ja wlasnie tez czystego mleka nue pije. Zalecenie od lekarki.

Laury nie zwaze bo bateria sie wyczerpala a to taka plaska okragla i w elektronicznym trzeba ja kupic
 
Piję jedną bawarkę dziennie. Mleka wlewam dosłownie troszkę bo mi też położna odradzała picie go w większych ilościach.


Pochwalę się - dziś Maciuś cały dzień na cycu, bez odciągania :DDD
 
Malinka- super:) a jak w smaku ta bawarka? Czuc to mleko?


dzis wyczytałam, ze przy problemach z laktacja itp dobrze się wstrzymać z decyzją o przejściu na mm albo dokarmianiu do 6 tyg życia dziecka..ale czemu tak to nie wiem:)
 
Malinka, gratuluję, super :)
Mój Synek spija wszystko co produkuję... Chciałabym jakieś zapasy zrobić i nie jestem w stanie. Niestety nawał największy był, jak byliśmy w szpitalu i nie było warunków a teraz obawiam się, że już nie będzie z czego. A tak bym chciała cokolwiek mieć zamrożone na wszelki wypadek.
Wiolka, u mnie to samo, tylko do piersi przytulony albo na rękach noszony oko zmruży, o jakimś konkretniejszym śnie w ogóle nie mówię...
 
Yoanna ja nawalu nie mialam, teraz odciagam od kil, u dni po tym jak emis na mnie wisial. Postaraj sie jak najczesciej odciagac nawet co pol godz. Po 2-3 dniach laktacja sie zwiekszy.
 
reklama
Do góry