reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Dzisiaj nieprzespana noc, pierdyliard razy wstawalam i bylam przekonana ze rano bede znowu bluzgac pod nosem a tu rano 80 🤷‍♀️ no i gdzie tu logika?
A najsmieszniejsze jest to ze jak dziele 18j to probowalam juz 2x9 i np 1x10 a drugi 8 i ten drugi daje lepsze efekty.

Jednak cukrzycy ciazowej nikt chyba nie skuma 🤪
No dobra a jakbyś nie wzięła tych 18j to jaki ten cukier by był?
 
reklama
Hej ! @Lokata89 mamy nadzieję, że dzidziuś jest już na świecie 🥰

Nas ładnie rozłożyło. Córka chora już ponad tydzień a teraz ja i mąż. Mała ma jakieś gazy czy co bo cały czas stęka nawet przez sen i się pręży. Dostałam od koleżanki ten popularny sab.simplex i zobaczę czy będzie jakaś zmiana. W dzień śpi cichutko a od 22 zaczynają się dźwięki jakby cisnęła i tak do rana praktycznie.

Starsza córka już trochę lepiej z emocjami ale strasznie mnie irytuje jak karmie i siada obok nas i prycha,smarka i dotyka malutka. Wiem, że nie powinno mnie to może drażnić ? Ale tłumacze jej, że jest chora i się martwię że zarazi siostrę.. i robi to trochę jakby na złość. Wrrrr

Ona chce zapewne pomagac przy Malutkiej i musisz nerwy w kieszen schowac bo mozesz zrazic ja szybko. Niestety... chociaz wiem ze to trudne. Zycze aby Malutkiej szybko brzuszek odpuscil bo to najgorsze co moze byc.
 
@Nath096
Pomaranczowo granatowe lub granatowo pomaranczowe. Zalezy kto jak patrzy:-)
 

Załączniki

  • 52787cc9-7c41-40be-9397-a83b3ab9be31.jpeg
    52787cc9-7c41-40be-9397-a83b3ab9be31.jpeg
    40,3 KB · Wyświetleń: 16
Jak mi będą wmawiać,że to to samo to zamówię z apteki internetowej 😋

Se moga wmawiac. Mowisz ze chcesz tylko to. Jak nie ma to dziekuje (w myslach mozesz dodac - pocaluj sie w dupe :-p ) 😎 i zamow z neta.
Mi ostatnio pomagaja tabletki baldaloin na noc. Ale staram sie brsc co 2gi dzien bo bym zbankrutowala :-)
 
@Coffe18 ja insulina z racji przedciazowej cukrzycy t2 i wiecznymi problemow z cukrami na czczo. Reszta ogarnieta dieta.

I chociaz zaprawiona w boju jestem ucze sie od dziewczyn duzo z podpowiedzi najczesciej Darii bo ma fajnie przekazana wiedze :-) bo nie ma glupich pytan. Glupia jest slodka franca.
Ojjjj tak 😂
Ale i z nią sobie poradzimy 💪
Kurczę ja właśnie tez się obawiam bo w poprzedniej ciąży cukry
po śniadaniu obiedzie czy kolacji były ok . Te na czczo żyły własnym zyciem 😵‍💫🤪

U mnie właśnie dieta nie dala rady, dlatego insulina na noc 🤷
Słuchaj …
Najważniejsze ze podjelas walkę 💪 finalnie i tak wygramy z tą słodką Panienką 💪
 
Se moga wmawiac. Mowisz ze chcesz tylko to. Jak nie ma to dziekuje (w myslach mozesz dodac - pocaluj sie w dupe :-p ) 😎 i zamow z neta.
Mi ostatnio pomagaja tabletki baldaloin na noc. Ale staram sie brsc co 2gi dzien bo bym zbankrutowala :-)
Ja jeszcze czasem ratuje się ta woda,ale uciążliwe to jak nie wiem ,bo naprawdę muszę codziennie pić 2-3l ,bo jak mniej do znowu zaczyna się się od nowa cala historia .
 
Coffe przykro mi z powodu Twojej straty, trzymam kciuki na nowej drodze ciążowej i cukrzycowej 😊✊
Hm ja nadal jestem średnio na diecie, tzn bardzo pilnuje cukrów- mierzę 4-7 x dziennie ale nadal np. nie szkodzi mi białe pieczywo w tych ilościach które zjadam.
Kiedy teraz mogą pojawić się dziwneskoki ? 30 tc ?
A kiedy teoretycznie zapotrzebowanie na insulinę spada ?
Coraz ciężej mi się wbić z heparyną 😒 więc nie chciałabym kolejnych yh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Coffe przykro mi z powodu Twojej straty, trzymam kciuki na nowej drodze ciążowej i cukrzycowej 😊✊
Hm ja nadal jestem średnio na diecie, tzn bardzo pilnuje cukrów- mierzę 4-7 x dziennie ale nadal np. nie szkodzi mi białe pieczywo w tych ilościach które zjadam.
Kiedy teraz mogą pojawić się dziwneskoki ? 30 tc ?
A kiedy teoretycznie zapotrzebowanie na insulinę spada ?
Coraz ciężej mi się wbić z heparyną 😒 więc nie chciałabym kolejnych yh
Mi cukry na czczo nie do opanowania pojawiły się w 30-31 tc. A delikatny spadek zapotrzebowania na insulinę po skończonym 35
 
Do góry