reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

Coffe przykro mi z powodu Twojej straty, trzymam kciuki na nowej drodze ciążowej i cukrzycowej 😊✊
Hm ja nadal jestem średnio na diecie, tzn bardzo pilnuje cukrów- mierzę 4-7 x dziennie ale nadal np. nie szkodzi mi białe pieczywo w tych ilościach które zjadam.
Kiedy teraz mogą pojawić się dziwneskoki ? 30 tc ?
A kiedy teoretycznie zapotrzebowanie na insulinę spada ?
Coraz ciężej mi się wbić z heparyną 😒 więc nie chciałabym kolejnych yh
Dziękuje ♥️ mocno w to wierze ze teraz to ten szczęśliwy "strzał" 💪✊🏻

szczerze ? Czasem wiekszy cukier wychodził mi po pieczywie ciemnym (żytnim , graham) niż po zwykłym pszennym 😂 także teraz tez mam zamiar przetestować co i jak na mnie działa ✊🏻
 
reklama
Coffe przykro mi z powodu Twojej straty, trzymam kciuki na nowej drodze ciążowej i cukrzycowej 😊✊
Hm ja nadal jestem średnio na diecie, tzn bardzo pilnuje cukrów- mierzę 4-7 x dziennie ale nadal np. nie szkodzi mi białe pieczywo w tych ilościach które zjadam.
Kiedy teraz mogą pojawić się dziwneskoki ? 30 tc ?
A kiedy teoretycznie zapotrzebowanie na insulinę spada ?
Coraz ciężej mi się wbić z heparyną 😒 więc nie chciałabym kolejnych yh

Dziwne skoki moga byc po 28tc. Ja mam od 30 a mam teraz 34. Czekam na ten 35 o ktorym mowila Alexis i mofle sie zeby zaczely spadac, bo ponoc to juz czas :-)
 
Melduję, że Młoda już jest z nami 🙂 wczoraj urodzona 3080g, jednak cesarką, bo się owinęła pępowiną na koniec. Co uchroniło mnie od tych piekielnych męk 🙄
Dzięki za wszelkei wsparcie i wiedzę, jak dojdę do siebie to napiszę coś więcej :)
Trzymam za resztę kciuki! 💪🏼
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak tam dzis dziewczyny Wasze samopoczucie?

Mnie z mezem jakis wirus tak meczy ze w nocy kaszlemy jak stare dziady i nawet tabletki ssamy jak sie budzimy jak dziadziunie razem 🤭
 
Do góry