reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Tak ta dlugodzialajaca na noc. Widzisz. Przy Tobie czlowiek na pewno nauczy sie wiecej niz juz mysli ze wie. Bo przeciez powinnam wiedziec🤦‍♀️ pomogly mi Twoje rady z kanapkami i zapewne pomoga i te ze sztywna godzina, chociaz wiedzialam ze mam sie trzymac jednej godziny. No ale ja nie mialam nigdy spotkania z jakas pielegniarka, ktoraby wytlumaczyla watpliwosci tu czy tam 😑 a bylam i na nfz i prywatnie w pierwszej ciazy. Teraz to juz nawet nikt nie pytal czy pamietam zasady. Jak nie dopytalam na poczatku tak pewnie uznali ze wiem.
Czlowiek uczy sie cale zycie :-)
Dobrze, że mamy siebie na forum😁❤️
Jak po świętach? U mnie na szczęście zakończyły się wyskoki i wszystko wróciło na stare tory. Ale przyznam się, że praktycznie nie pojadlam w te święta, myślałam, że chociaż jakimiś innymi ( zdrowymi) smakołykami podjem, a jakoś nie było ochoty. Chyba przez tą całą bieganinę 🤷
 
Dobrze, że mamy siebie na forum😁❤️
Jak po świętach? U mnie na szczęście zakończyły się wyskoki i wszystko wróciło na stare tory. Ale przyznam się, że praktycznie nie pojadlam w te święta, myślałam, że chociaż jakimiś innymi ( zdrowymi) smakołykami podjem, a jakoś nie było ochoty. Chyba przez tą całą bieganinę 🤷

U mnie tez 2 dni swirowaly cukry na czczo i nie mialam pojecia skad jak i dlaczego. Dzis troche lepiej ale jak dalej bedzie na styk to sie wkurze.

Juz powoli bola te dawki insuliny i musle czy nie dzielic, ale to zas 2 wklucia a nie jedno 😑

Nie lubie cukrzycy ciazowej. A ksz ksz... silo nieczysta 🤪

A dzis przyjezdza do pomocy moja mama... tydzien zaburzonego wzglednego spokoju 🥴 zwariuje :-p
 
U mnie tez 2 dni swirowaly cukry na czczo i nie mialam pojecia skad jak i dlaczego. Dzis troche lepiej ale jak dalej bedzie na styk to sie wkurze.

Juz powoli bola te dawki insuliny i musle czy nie dzielic, ale to zas 2 wklucia a nie jedno 😑

Nie lubie cukrzycy ciazowej. A ksz ksz... silo nieczysta 🤪

A dzis przyjezdza do pomocy moja mama... tydzien zaburzonego wzglednego spokoju 🥴 zwariuje :-p
Haha rodzice, czy teściowie w dłuższych odwiedzinach to zawsze wyzwanie, każdy ma swoje nawyki 🙈🙈🙈
Jak to bola? Im więcej tym coś się dzieje? Koleżanka właśnie mi raz powiedziała, że na koniec ciąży to już płakała jak wbijała sobie insulinę,ale dużo schudła na diecie cukrzycowej i podejrzewała też, że to może przez to 🙄a kończyła chyba jakoś na 16 jednostkach insuliny.
 
Hej. Wysłałam dzienniczek dietetyczce i czekam na wyrok 😛
Kiepski dzień mam dzisiaj od rana mi twardnieje brzuch ,jestem jakbym połknęła balon,w łazience nie byłam więc jak jutro do południa nie pójdę to wjedzie znowu syropek 🤷
Mała od wczoraj szaleje i ćwiczy w brzuchu.
Kłuje mnie trochę w środku ale mam nadzieję,że to nie szyjka . 😏
 
A zamiast syropku nie probowałyście musów owocowych, śliwka i te sprawy, ale w sumie wszystkie smaczne 😄 i potrafią działać cuda.
Cukier mają tylko ten z owoców.
 
reklama
Do góry