reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

@Nath096 woda tez niewiele daje, ja pije jak szalona wody. Maz az sie smieje czy wielbladem nie jestem przypadkiem 🤔 taki urok ... jak nie zaparcie to sraczka :-p gorzej jak to sa te zaparcia.
Pokaz jaki otulacz masz?

Zastanawiam sie czy otulacz to must have wlasnie... bo z pierwszym byl kocyk i tez bylo oko hmmm:-)
Myślę, że co do otulacza to nie jest must have ale wygodne jest to, że ma dziury na pasy od fotelika i wtedy dobrze przylegają do malucha a jest też dobrze otulony ❤️

Mi woda dużo pomaga na zaparcia jak na czczo ze dwie szklanki wypiję na raz. W sumie to polecała położna w szpitalu i zaparcia mi się nie zdarzyły
 
reklama
@a.szczypiorek gratuluje malego Cudu po drugiej stronie brzuszka :-)))) teraz z dnia na dzien poznacie sie lepiej i bedzie egancko :-)

Teraz kolej @Alexis124 za minimum 2,5tyg 😎


@Daria1991 @sadness35 same pysznosci ;-)


Ja tej cukrzycy nie poniemaju... serio. Myslalam ze im pozniej insulina tym lepiej, a tu przysnelam wczoraj godzine dluzej,niz zawsze podaje, a rano cukier 95🙉 a w lozku nawet bylo 107 zaraz po przebudzeniu 😑😑😑
Gooskaw ty masz insulinę nocną, ale długodziałającą ? Ja mam właśnie taką i pielęgniarka mi powiedziała, że właśnie ważne, aby podawać o stałych porach, na zasadzie jak antybiotyk, żeby cały czas krążyła w organizmie. Może dlatego taki wyskok. Ale mogę się oczywiście mylić 🤷
 
@Nath096 woda tez niewiele daje, ja pije jak szalona wody. Maz az sie smieje czy wielbladem nie jestem przypadkiem 🤔 taki urok ... jak nie zaparcie to sraczka :-p gorzej jak to sa te zaparcia.
Pokaz jaki otulacz masz?

Zastanawiam sie czy otulacz to must have wlasnie... bo z pierwszym byl kocyk i tez bylo oko hmmm:-)
Haha,czyli jak nie urok to sraczka 🤣
 
U mnie z cukrami jest w miarę ok, za to zgagę mam po wszystkim. Zjadam wszystkie tabletki jakie mam i jest tragedia, szczególnie przed snem 😩😩
 
Gooskaw ty masz insulinę nocną, ale długodziałającą ? Ja mam właśnie taką i pielęgniarka mi powiedziała, że właśnie ważne, aby podawać o stałych porach, na zasadzie jak antybiotyk, żeby cały czas krążyła w organizmie. Może dlatego taki wyskok. Ale mogę się oczywiście mylić 🤷

Tak ta dlugodzialajaca na noc. Widzisz. Przy Tobie czlowiek na pewno nauczy sie wiecej niz juz mysli ze wie. Bo przeciez powinnam wiedziec🤦‍♀️ pomogly mi Twoje rady z kanapkami i zapewne pomoga i te ze sztywna godzina, chociaz wiedzialam ze mam sie trzymac jednej godziny. No ale ja nie mialam nigdy spotkania z jakas pielegniarka, ktoraby wytlumaczyla watpliwosci tu czy tam 😑 a bylam i na nfz i prywatnie w pierwszej ciazy. Teraz to juz nawet nikt nie pytal czy pamietam zasady. Jak nie dopytalam na poczatku tak pewnie uznali ze wiem.
Czlowiek uczy sie cale zycie :-)
 
Myślę, że co do otulacza to nie jest must have ale wygodne jest to, że ma dziury na pasy od fotelika i wtedy dobrze przylegają do malucha a jest też dobrze otulony ❤️

Mi woda dużo pomaga na zaparcia jak na czczo ze dwie szklanki wypiję na raz. W sumie to polecała położna w szpitalu i zaparcia mi się nie zdarzyły

A po tych na czczo szklanach jesz normalnie sniadanko? Miesci sie jeszcze? Bo ja mysle czy jakbym opierniczyla dwie to jeszcze by bylo jakies miejsce w brzuszku... wypijam zawsze na czczo jedna, ale nie widze efektow, jutro sprobuje dwie. Po korek 😎
 
A po tych na czczo szklanach jesz normalnie sniadanko? Miesci sie jeszcze? Bo ja mysle czy jakbym opierniczyla dwie to jeszcze by bylo jakies miejsce w brzuszku... wypijam zawsze na czczo jedna, ale nie widze efektow, jutro sprobuje dwie. Po korek 😎
Ja po przebudzeniu i tak muszę czekać 30 min, bo biorę leki na niedoczynność 🙈 to zdąży trochę zejść. Najczęściej zdarzy mi się drugi raz zasnąć, bo budzik na pierwsze leki mam o 6, na kolejne o 8 i śniadanko zwykle o 8 wjeżdża 😂
 
@Nath096 woda tez niewiele daje, ja pije jak szalona wody. Maz az sie smieje czy wielbladem nie jestem przypadkiem 🤔 taki urok ... jak nie zaparcie to sraczka :-p gorzej jak to sa te zaparcia.
Pokaz jaki otulacz masz?

Zastanawiam sie czy otulacz to must have wlasnie... bo z pierwszym byl kocyk i tez bylo oko hmmm:-)
Właśnie jeszcze nie mam,bo nie odebrałam paczki 😅 Jutro podjadę na początek to pokaże.
Eee moim zdaniem to żaden must have. Kocyk też by był. Ale jakoś chciałam sobie zamówić ,zaoszczędziłam na ubrankach np to sobie tak pomyślałam o tym otulaczu . Nie wiem czy to będzie jakieś mega przydatne,zawsze jakis kocyk można zrobić 🤷
 
reklama
Do góry