reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Ja pamietam jak latalam za malolata w krotkim rekawku i lalismy sie woda z wiader, tak bylo fajnie i cieplo... a tu co najwyzej lodem w leb mozna zgarnac 🥶
Swiat sie pomylil.... :-)

Smacznego jajeczka dziewczyny:-)

Pochwalcie sie co dobrego bedziecie wcinac przy cukrzycy procz jajeczek?

U mnie bedzie salatka jarzynowa, na krakersach, tona jajek, kielbaska biala w cebulce i zurek instant bo maz innego nie zrobi. Plus oczywiscie warzywka i kiszone ogorasy do wszystkiego 😋 a no j pieczona szynka na obiad. Wszystko po latwosci zeby maz mogl zrobic. Jeszcze planuje chlopak zrobic ciasto drozdzowe 🤤
 
reklama
Dokładnie, kiedyś to był prawdziwy lany poniedziałek, a teraz to jakiś dramat.
U mnie od wczoraj wariują cukry, po standardowym śniadaniu 141, po standardowej kolacji 164, dzisiaj też czuje się jakoś dziwnie. W czwartek jak jechaliśmy do rodziców to zatrzymaliśmy się w McDonald i wjechały lody, pewnie zachwiały moje cukry, ale od wczoraj już się trzymam, nawet jak ciasta piekłam to nie próbowałam tylko dawałam mężowi. Może też to, że mało sypiam wpływa 🤷dzisiaj zjadłam tylko połowę śniadania i miałam 134 😱

U mnie tort orzechowo kawowy, babka marmurkowa, sernik wiedeński, chleby do żurku i oczywiście żurek, schab pieczony, jajka, sałatka gyros i nicejska. Pierwszej części pewnie nawet nie spróbuję 🙄🙄🙄🙈
 
@a.szczypiorek Mysle o Tobie caly czas i jak tam sytuacja?:-)
Dzięki 😘 miałam wczoraj napisać ale w tym szpitalu wkolko coś, wkolko ktoś.

Dziewczyny melduje się już bez brzuszka. Marianka przyszła na świat w czwartek o 22:08 :) waga 3380g. Miała węzeł prawdziwy na pepowinie aż położne były podekscytowane jak go zobaczyły. Mała cały czas chce być na piersi ale dzisiaj już dałam smoczka bo też muszę odpocząć.
Przy porodzie miałam mierzony cukier tak co godzinę i jak był za niski to kazały nawet czekoladę. ogólnie poród hmm długi bo rozwarcie było od dłuższego czasu, szyjka zgładzona ale po oksy dopiero po ilus godzinach rozwarcie postąpilo. Gdzieś o 18 miałam przebite wody a dopiero o 22 urodziłam 😱 i przy pierwszym nacieli mnie profilaktycznie i było trochę łatwiej wyprzeć a teraz z ochroną krocza :)
 
Dzięki 😘 miałam wczoraj napisać ale w tym szpitalu wkolko coś, wkolko ktoś.

Dziewczyny melduje się już bez brzuszka. Marianka przyszła na świat w czwartek o 22:08 :) waga 3380g. Miała węzeł prawdziwy na pepowinie aż położne były podekscytowane jak go zobaczyły. Mała cały czas chce być na piersi ale dzisiaj już dałam smoczka bo też muszę odpocząć.
Przy porodzie miałam mierzony cukier tak co godzinę i jak był za niski to kazały nawet czekoladę. ogólnie poród hmm długi bo rozwarcie było od dłuższego czasu, szyjka zgładzona ale po oksy dopiero po ilus godzinach rozwarcie postąpilo. Gdzieś o 18 miałam przebite wody a dopiero o 22 urodziłam 😱 i przy pierwszym nacieli mnie profilaktycznie i było trochę łatwiej wyprzeć a teraz z ochroną krocza :)
Super, w końcu się doczekałas 🙂 gratulacje 😍
Ten węzeł to chyba bardzo niebezpieczny? Dobrze kojarzę?
Marianka piękne imię, jakby u nas była dziewczynka też byłaby Marianka ❤️
To teraz dziewczyny odpoczywajcie, nabierajcie sił i szybciutko do domu 🙂
 
Dzięki 😘 miałam wczoraj napisać ale w tym szpitalu wkolko coś, wkolko ktoś.

Dziewczyny melduje się już bez brzuszka. Marianka przyszła na świat w czwartek o 22:08 :) waga 3380g. Miała węzeł prawdziwy na pepowinie aż położne były podekscytowane jak go zobaczyły. Mała cały czas chce być na piersi ale dzisiaj już dałam smoczka bo też muszę odpocząć.
Przy porodzie miałam mierzony cukier tak co godzinę i jak był za niski to kazały nawet czekoladę. ogólnie poród hmm długi bo rozwarcie było od dłuższego czasu, szyjka zgładzona ale po oksy dopiero po ilus godzinach rozwarcie postąpilo. Gdzieś o 18 miałam przebite wody a dopiero o 22 urodziłam 😱 i przy pierwszym nacieli mnie profilaktycznie i było trochę łatwiej wyprzeć a teraz z ochroną krocza :)
Gratulacje dzielna mamo !!😊
 
@a.szczypiorek gratuluje malego Cudu po drugiej stronie brzuszka :-)))) teraz z dnia na dzien poznacie sie lepiej i bedzie egancko :-)

Teraz kolej @Alexis124 za minimum 2,5tyg 😎


@Daria1991 @sadness35 same pysznosci ;-)


Ja tej cukrzycy nie poniemaju... serio. Myslalam ze im pozniej insulina tym lepiej, a tu przysnelam wczoraj godzine dluzej,niz zawsze podaje, a rano cukier 95🙉 a w lozku nawet bylo 107 zaraz po przebudzeniu 😑😑😑
 
@Nath096 woda tez niewiele daje, ja pije jak szalona wody. Maz az sie smieje czy wielbladem nie jestem przypadkiem 🤔 taki urok ... jak nie zaparcie to sraczka :-p gorzej jak to sa te zaparcia.
Pokaz jaki otulacz masz?

Zastanawiam sie czy otulacz to must have wlasnie... bo z pierwszym byl kocyk i tez bylo oko hmmm:-)
 
reklama
@a.szczypiorek gratuluje malego Cudu po drugiej stronie brzuszka :-)))) teraz z dnia na dzien poznacie sie lepiej i bedzie egancko :-)

Teraz kolej @Alexis124 za minimum 2,5tyg 😎


@Daria1991 @sadness35 same pysznosci ;-)


Ja tej cukrzycy nie poniemaju... serio. Myslalam ze im pozniej insulina tym lepiej, a tu przysnelam wczoraj godzine dluzej,niz zawsze podaje, a rano cukier 95🙉 a w lozku nawet bylo 107 zaraz po przebudzeniu 😑😑😑

Walczymy o każdy dzień ❤️ ale teraz już jest spokojniej 🙈 ja wczoraj za późno zjadłam kolację i chyba za dużo jej było bo rano też cukier 107 😂

Nie będę wariować bo wiem co się do tego przyczyniło, więc będę jadła jak wcześniej i będzie oki 🙈
 
Do góry