reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Cześć.
Wczoraj wzięłam pierwszy raz insulinę i po śniadaniu miałam 152 :shocked2: Dzisiaj 151. Po insulinie mam większy cukier niż bez. Dziwne. A wynik krwi dobry - 4,71.
Nie wiem co o tym myśleć, aż się popłakałam dzisiaj, w sumie od wczoraj poddenerwowana chodzę, trochę rzeczy mnie ostatnio wkurza :/
 
reklama
ja insuline biorę po 22 bo ranne cukry mi skakały biorę 2j i jest super reszta tez o.k na razie nie przekraczają 110 we wtorek do poradni .
tez na początku płakałam teraz tez mi się zdarza mimo iż cukry są o.k a co jadłaś na śniadanie ?? i spokojnie nie denerwuj sie stres tez ma duzy wplyw na to ;)

 
Misia, po wprowadzeniu insuliny trzeba troszkę odczekać żeby organizm sie przyzwyczaił i nauczył. Moja znajoma czekała kilka dni i też była załamana, ze bierze insu a tu żadnych zmian. Ale po paru dniach wszystko się ustawiło i jadła duzo więcej niż ja będąca na diecie.
 
Asiek888, na śniadanie jem codziennie to samo - 2 kanapki z wędliną, sałata, pomidor lub ogórek, no nic co mogłoby podnieść cukier.
nefiii, dzięki, trochę mnie uspokoiłaś.
Na szczęscie po obiedzie i kolacji jest ok, chociaż po kolacji to tak na styk, ale trzymam normę. Zobaczymy co diabetolog powie w poniedziałek.
 
Drogie Słodkie Mamy informacje z pierwszej ręki leżę od wczoraj na patologii ciąży i to co podają do jedzenia ni jak się ma do tych naszych diet, ale nie powiem cukry dalej w normie. Podobno moja mała księżniczka jest za mała i muszą monitorować wzrost wagi.
 
o jejku a jak tam trafiłaś kto cię skierował ? 3mam kciuki za was moooooocno i mam nadzieje że zawitasz z dobrymi wiadomościami ;*

ja jem takie same śniadanie praktycznie i do 100 sie mieszcze dzisiaj mialam 107 a tak to zwykle 85-99 ale nie zawsze bedzie idealnie.

 
pamietam ze jak lezalam na patologi przed cc dwa dni to nie jadalam szpitalnego jedzenia po pierwsze fujj a po drugie cukry by mi skakaly wiec mama mi gotowala i przywozila hehehe :)
 
Asiek skierował mnie mój ginekolog prowadzący podobno moja mała za mało przybrała na wadze od ostatniego usg i teraz chcą mieć to monitorowane.
Agula jakby moja mama była niedaleko też bym wolała jeść jej obiadki ale niestety jest 100km ode mnie:zawstydzona/y:
 
mam nadzieje że szybko przybierze na wadze i bedzie wszystko dobrze ciekawe jak tam moja niespodzianka mam nadzieje ze jest spora itp no ale rodzic bede w wojwodzkim bo tam zajmuja sie cukrzyca u ciezarnych wiec bede pod dobra opieka i mam nadzieje ze porod bedzie szybko hehe

 
reklama
Ja urodzilam kruszynke Niko mial 2540 wiec byl malutki ale zdrowy :) ... z racji malej wagi co miesiac mielismy kontrole ale zawsze bylo ok :) Przytylam w ciazy 7 kg z racji tej diety ..:/ po cc lezalam 4 dni w szpitalu i zjechalam od razu te 7 kg hehehe po cc nie mozna jesc normalnie u mnie to wystarczylozeby od razu schudnąć ..
 
Do góry