reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Wiadomość od Rybki: Ja jakoś, z małym nie jest gorzej nadal na intensywnej pod tlenem, dziś byłam go zobaczyć, mój słodziak.

Trzymamy za Was kciuki!!!!
 
reklama
Emka jak to możliwe że miałaś jedno badanie?????????????:szok::szok::szok::szok:

A jakie obciążenie miałaś robione??

Jeśli zrobiłaś obciążenie 50g a poziom cukru wynosi od 140 do 180 mg%, należy wykonać test obciążenia 75 g glukozy.

Tobie przekroczyło te 180???
 
Ostatnia edycja:
Emka spokojnie, jak zaczną się bóle to napewno je rozpoznasz :-)
Pamietam ze jak mnie zaczely bolec krzyze to pomyslalam ze to od lezenia;-):tak:
Teraz czekamy na wiadomosci od was:-D
 
Cześć Dziewczynki, w tym tygodniu dowiedziałam się, że mam cukrzycę ciążową, jestem w trakcie oczekiwania na wizytę w poradni dla cukrzyków, ale szczerze mówiąc jestem przerażona.
Ja miałam badanie z obciążeniem 50 i wynik na czczo to 93, a po godzinie 220. Widzę, że u was wyniki w okolicy 140-150 a ten mój wynik to jak u ufoludka. Do czwartku jeszcze daleko, a mi przy zapisie na wizytę dali tylko przykładową dietę i nic nie powiedzieli. Staram się jeść tak jak jest rozpisane w tej diecie, ale z tego co piszecie wynika, że różne produkty różnie wpływają na ludzi.
 
Cześć Dziewczynki, w tym tygodniu dowiedziałam się, że mam cukrzycę ciążową, jestem w trakcie oczekiwania na wizytę w poradni dla cukrzyków, ale szczerze mówiąc jestem przerażona.
Ja miałam badanie z obciążeniem 50 i wynik na czczo to 93, a po godzinie 220. Widzę, że u was wyniki w okolicy 140-150 a ten mój wynik to jak u ufoludka. Do czwartku jeszcze daleko, a mi przy zapisie na wizytę dali tylko przykładową dietę i nic nie powiedzieli. Staram się jeść tak jak jest rozpisane w tej diecie, ale z tego co piszecie wynika, że różne produkty różnie wpływają na ludzi.
No wynik sam mowi za siebie, ale sie nie martw nie bedzie zle, ja mialam 203 w tej ciazy, a w poprzedniej wyzej nawet:)) Obciazenia 75g w tej ciazy juz nawet mi ie robiono, a le na czczo ja mam ogolnie dobrze bo mialam 85.
 
a to maja byc bole krzyza polaczone z bolem brzucha ? czy jak ? kurde bo nie wiem czy mam te skurcze czy nie ;)
niekoniecznie ja po trzech porodach kazdy inny. Ale przedwewszystkim te krzyzowe zawsze tak ciagly do przodu tzn. oplataly brzuch i konczyly sie parciem z przodu w dol;/ Ale kazda kobieta czuje to inaczej i czasem zdarza sie ze ten sam bol/ skurcz opisujemy na rozne sposoby.
 
reklama
mnie to boli krzyz jak dluzej siedze. jak leze to nic i pewnie dlatego tylko leze :| aha i nic mnie nie boli jak jem wiec pewnie dlatego tylko jem ;p

brzuch mnie boli tak od dolu jakby wazyl ze 100 kilo :/

w trakcie chodzenia tez mnie boli cip** tak w srodku.. ale tego bolu nie da sie opisac bo nie mam pojecia nawet jak :/ az stawia mnie on do pionu :/
 
Do góry