reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
emka, ładna córcia rośnie :-). Ciekawa jestem ile teraz mój Filipek waży/mierzy, w środę może się dowiem bo moja gin oszczędnie informuje o dzieciaczku, mówi tylko, że wszystko ok. Ostatnio nie miałam USG, tylko serduszka słuchała więc już od dwóch miesięcy synka nie widziałam :(

Myślę jednak, że z racji tego, że to już będzie 33tc i 6 dzień to jednak to USG zrobi i da małego podejrzeć;-) - myślicie, że wypada poprosić o "fotkę" synka na papierze? Mąż by się ucieszył :-p

Cukry, cukry... dzisiaj zmierzyłam raz bo kurcze kilka pasków mi zostało tylko, a receptę dopiero w środę dostanę :eek:...

Mimo, że Rybki o której piszecie poznać nie zdążyłam tutaj na forum, to bardzo gratuluję synka! :)
 
nie ja mam jakas w bezrekawniku niebieskim :D
wczoraj patrzylam na nowy nr i nie widzialam a dzis juz nie patrzylam :/ jutro wiec kupie :D
jemy cos ? :)

cukier po flipsach czekoladowych... 122 :)
 
Ostatnia edycja:
No to masz wydanie z lutego.

No ja już jeść nie będe....ostatnio to non stop jestem taka głodna......jadłam o 21 bo antybiotyk wziąsć musiałam.....a teraz to tylko plasterek szynki sobie wezmę....albo i 2:-p

A ty co masz w planach???
Jak tam Twoja grzybica? ja muszę uważać żeby przy tym antybiotyku mi nic się nie przyplątało.

Dziewczyny co sądzicie o przesądach????

Bo jak o tym słyszę to mnie krew zalewa!!!
 
a ja to chyba kanapke z indykiem zjem bo glodna jestem niesamowcie..
a co do grzybicy to ni ma :)
w sumie wolalabym grzybice niz tego paciorkowca :/
no ale na to juz nie ma rady teraz ;/
a przesadow nie slucham bo mnie tylko irytuja :/
 
reklama
emka, ładna córcia rośnie :-). Ciekawa jestem ile teraz mój Filipek waży/mierzy, w środę może się dowiem bo moja gin oszczędnie informuje o dzieciaczku, mówi tylko, że wszystko ok. Ostatnio nie miałam USG, tylko serduszka słuchała więc już od dwóch miesięcy synka nie widziałam :(

Myślę jednak, że z racji tego, że to już będzie 33tc i 6 dzień to jednak to USG zrobi i da małego podejrzeć;-) - myślicie, że wypada poprosić o "fotkę" synka na papierze? Mąż by się ucieszył :-p

Cukry, cukry... dzisiaj zmierzyłam raz bo kurcze kilka pasków mi zostało tylko, a receptę dopiero w środę dostanę :eek:...

Mimo, że Rybki o której piszecie poznać nie zdążyłam tutaj na forum, to bardzo gratuluję synka! :)




Nic nie szkodzi poprosić.....a znając życie to Ci nie odmówi:tak:

Mój za każdym razem daje ...choć mała jakoś nie lubi pozować.
Jak miałam badanie połówkowe to z całego badania dostałam płytkę.


I nie mal za każdym razem jak jestem u jakiegoś lekarza....czy u gin, czy pierwszego kontaktu czy diabetologa proszę o receptę na paski żeby uniknąć takich sytuacji....
Następnym razem poproś o więcej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry