reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

oooo
zjadlabym taka salatke :D
a indyk wedzony :D
mniami mniami
jutro sobie jakas salatke zrobie :D
mam ksiazeczke 70 salatek czy cos takiego :)
 
reklama
U mnie w mięsnych to rzadkość.
W zasadzie z indyka to najcześciej to pałki możesz dostać ale o wędzonym to możesz zapomnieć:eek:.Jak już to kurczak , ale też nie za często.
Cielęciny też nie widziałam.

A na święta to pierwszy raz widziałam całego...no bez głowy wielkiego indyka ...

jak w amerykańskich filmach i byłam w szoku.
 
Witam

Ja jeszcze na chwilę wrócę do tej cukrzycy. Moja żona to niby miała, musiała robić sobie próby z glukozą, potem dieta przez ponad pół ciąży, i najgorsze codziennie 4x kłuć się i sprawdzać poziom cukru.A na koniec okazało się w sumie problemu raczej nie było. Grrrrr, A wszystko zaczęło się od tego że przed 1 badaniem zjadła sporo słodkiego, bo potem nigdy wyników nie miała przekroczonych.
 
fajnie ze ma to juz za soba.. a jak dzis jej bobo wie ktoras z was moze ?
ja na 2h przed badaniem wypilam kawe z lyzka cukru i mlekiem.. zakladam ze wynik tez mialabym inny gdybym faktycznie poszla na badanie na czczo.. :confused2:
 
Rybka ogromne gratulacje! Mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko będzie dobrze!!!!

Aasica i Emka teraz Wasza kolej!

Kurcze nie mam czasu żeby nadrobić Wasze zmagania z cukrami ale widzę, że grono słodkich mamusiek się poszerzyło. Wybieram sie na test i umieram ze strachu. Na dodatek miałam zapalenie piersi chyba przeziębiłam się w kosciele na chrzcinach naszego Adasia.
 
Ostatnia edycja:
Witam słodkie.

Co do badania to chyba 2 badania są robione?

I chyba Qbo Twoja żona przy dwóch badaniach nie zjadła -przed- coś słodkiego?

Jesli przed wypiciem 50 g glukozy coś zjadła to przecież próba 75 wychodzi dobra i nie ma się cukrzycy :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry