reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Wklejam to co znalazłam na marcówkach
Rybka:


Dziś o 0.40 urodził się Mateusz 3340 54 cm 10 pkt appgar, mały brunet z długimi włosami. Póki co jest na intensywnej terapii bo nie mógł oddychać.

GRATULACJE!!!

 
Nie wiem w którym tyg. była ale mały jest w inkubatorze:-(.

Kontaktu z nią nie mam wkleiłam to co przeczytałam na marcówkach.

Emka duża ta Twoja Pola:-):-).....i co antybiotyk dostałaś?
 
znalazlam ze 36tydz plus kilka dni czyli donoszone :(
ale dzidzia biedna :(

no Pola jest ogromna nie wiem po kim.. moze po dziadku bo jak sie urodzil wazyl 5300 :szok::szok::-D:-D

a co do antybiotyku to nie dostalam bo juz za pozno.. dostane dopiero w szpitalu dozylnie jak pojade z bolami ;)

dzis mi lekarz tlumaczyla jak wygladaja skurcze.. ze bol krzyza i brzucha jak w okresie.. szkoda ze ich nie mam :(
a ty ?
 
no ale mowie ze kiedys zmierzylam po 1 h i po 2 h i po 2 h mialam mniejsze niz po 2 wiec zalozylam ze teraz tez tak czyli ok ;)
na tych paczkach ta Pola mi tak urosla ;p
 
reklama
Emka ja też nie mam....a nawet jak czułam że coś mnie zaczyna choć trochę "prawie wcale" pobolewać w podbrzuszu to ja się od razu kładę......to chyba panika
 
Do góry