reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Nie mógł dać, bo to była teleporada, a glukometr mam z poprzedniej ciąży
No to paski mógł przepisać na receptę elektroniczna ;) Albo powiedzieć, że zaleca pomiary. A skoro nie powiedział, to może on naprawdę czeka na ten wynik kryzwej z 30tc. Zobacz co powie ginekolog, pomyśl czy nie wziąć skierowania do poradni diabetologicznej (muszą cię przyjac z podejrzeniem cukrzycy ciężarnych) i nie skonfrontować z innym lekarzem.
 
Ja zdjęcia nie zrobiłam ale miałam makaron pełnoziarnisty ze szpinakiem, kurczakiem i mozarella. Do tego sałatka z pomidora i cebulki białej zalana jogurtem naturalnym. Super wyszło i pyszne. Cukier 113. Ale po obiadku poszłam na spacer z 30 min, bo strasznie się ojadłam i czułam sie ociężała..
Tez lubię to zestawienie...smacznie!
 
W punkt!
Normalnie złości mnie takie podejście,traktowanie kobiety w ciąży co wiadomo że jeszcze wiele stresów i spraw na głowie ma...Wspieranie z głową albo dać pewność że ok...
Wrrr...

A zmieniając temat danie z dziś , cukier 112, z przepisu
A owsianka zalana wodą w miseczce na parapecie stoi.Niech stoi.Zobacz załącznik 1396432Zobacz załącznik 1396433

A co u was dziś ?
Smażyłaś je pod przykryciem czy normalnie?
Ja mam jakiś problem z placuszkami twarogowymi i takimi, w których jest dużo jogurtu, bo zawsze mam wrażenie, że wychodzą surowe 😅
 
Chiński makaron przezroczyste nitki bez gotowania (wystarczy wrzątek). Skład to skrobia grochowa i z fasoli mung, ale ktoś kiedyś wymyslil, żeby to nazywać sojowy. Ma niski ig. Bardzo dobrze mi też pasuje makaron z soczewicy czerwonej (akurat kupuje firmy Fabijańscy)
Oooo, dzięki za przypomnienie! Właśnie tak mi się marzyło danie chińskie z makaronem i zapomniałam, że istnieje ten sojowy!
 
Smażyłaś je pod przykryciem czy normalnie?
Ja mam jakiś problem z placuszkami twarogowymi i takimi, w których jest dużo jogurtu, bo zawsze mam wrażenie, że wychodzą surowe 😅
Normalnie kropla oliwy z oliwek i fajnie związało ale troszku więcej mąką podsypałam bo było płynne za bardzo

Wiecie co..Jajka mogę jeść pod postacią omletów. Sadzone i surowe nadal walą mi starym trampkiem czy czymś...
 
reklama
Do góry