reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

ja dziś cukier na czczo 71 :) jeśli jutro będzie podobnie to w poniedziałek może pani dr każe mi zmniejszyć dawkę insuliny? :)
@Naatka w którym tygodniu ciąży jesteś?
@Amea co u Ciebie? Martwimy się!
 
reklama
Moja ginekolog chyba nawet nie zamierzala mnie kierować do diabetologa (po obciazeniu tylko na czczo bylo o 1 jednostke wyżej 93). Diabetolog na drugiej wizycie sie smial ze to ta co ledwie sie zalapala o jedna jednostke do niego. Ale skoki pod 190 cukru mi sie jednak zdarzyly. Gdybym tego nie kontrolowala nie wiem co by to było. W zasadzie nie mam pojecia czy ciezarne bez cukrzycy miewaja skoki cukru... położna namówiła mnie na kontrole w poradni.
 
Tak czytam forum i wierzyć mi się nie chce jak skrajne opinie mogą mieć lekarze... dla jednych ketony to nic takiego dla innych powód do zmartwienia, dla jednych skoki cukru są ok dla innych to już powód do insuliny.. nie wiadomo który lekarz ma rację..
 
Tak czytam forum i wierzyć mi się nie chce jak skrajne opinie mogą mieć lekarze... dla jednych ketony to nic takiego dla innych powód do zmartwienia, dla jednych skoki cukru są ok dla innych to już powód do insuliny.. nie wiadomo który lekarz ma rację..
Takie samo odniosłam wrażenie. Nie wiadomo komu tu wierzyć.
 
reklama
Ja mierzę godzine po rozpoczętym posiłku.. Czyli jak zaczynam jeść o 7.30 to mierzę o 8.30 :) ale czasami się zdarza, że zmierzę troszkę wcześniej lub później
 
Do góry