reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Kamkaz tak jak pisałam na zamkniętym i jeszcze raz polecam stronę slodkiemamy :-) A i pytanie co z wizytą u diabetologa bo jeśli masz stosować dietę cukrzycową dla ciężarnych to powinnaś być pod opieką diabetologa ponieważ każdy przypadek jest inny a przede wszystkim lekarz powinien kontrolować twoje wyniki.
 
Kamkaz, a mowisz dlaczego masz podwyższone wyniki? Wg najnowszych norm po obciążeniu masz ok...
a

No właśnie nie wiem nic. Tylko mi lekarka powiedziała że mam lekko podwyższoną glukozę dlatego wprowadzamy dietę cukrzycową. O diabetologu nie wspomniała kompletnie nic. Ja już sama nie wiem. Zmierzyłam cukier godz po obiedzie i był 135. Z tym, że ja czasem taki cukier miałam a ba czczo ponad 100 i niby było ok. Mój lekarz rodzinny twierdzi że nirma na czczo jest 120
 
Mnie też obciążenie wyszło na granicy norm a jednak nie stosując diety po posiłkach miałam wysokie wyniki... Xmam podobnie a jednak wylądowała na insu. ..
Rodzinnego nie słuchaj tylko ginekolog... wyniki zapisuj i poproś o skierowanie do diabetologa...
 
Czesc :)
Melduje sie po wizycie. Cukry spoko loko ;) no i chyba na dniach bede rodzic, bo jal tylko usiadlam na fotel tortur to doktorka stwierdzila 'dziewczyno.przeciez ty za moment rodzisz'...a teraz generalnie ledwo zipie. Wzielam no spe i juz sama nie wiem czy mi przechodzi czy nie..
 
reklama
Do góry