reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Mi rodzinny wypisal jak moj diabetolog sie pomylil i zle mi recepte wypisal zamiast na paski plus to zwykle. Mowil ze jak cos bez problemu tylko pptrzebne zaswiadczenie na przyszlosc ze lecze sie na cukrzyce
 
Kamkaz po pierwsze musisz mieć skierowanie. .. potem idziesz bezpośrednio do lekarza i pytasz czy przyjmie. .. że względu na ciążę lekarze raczej starają się znaleźć jakiś szybki termin. .. nie wiem czy rodzinny może dać receptę na ryczałt. .. ginekolog pewnie nie dała ci skierowania bo de facto wynik wyszedł niższy niż 140 ale skąd masz wiedzieć czy dieta jest skuteczna... spróbuj jeszcze dostać to skierowanie. .. i póki masz paski zbieraj wyniki...
 
Ja skierowania do diabetologa tez nie dostalam od swojej ginekolog. Chodze do niej prywatnie i generalnie powiedziala musi pani isc do diabetologa. A wiadomo z dnia na dzien na kase nie mialam szans sie dostac wiec poszlam prywatnie. No i nie zaluje place za wizyty ale mam super lekarza
 
Hej
Margo w takim razie trzymam kciuki za Ciebie :) trzymaj się

Kamkaz a może niech rodzinny ci da skier., i jak masz napisane na skier. Pilne to muszą cie szybciej wziac.
Ja miałam od gin zzwykle skier. Potem zadzwoniłam żeby się zarejstrowac i usłyszałam ze ok dostane wizytę chyba za tydz czy dwa ale jak będę miala właśnie skier. Ze pilne, mojego gin nie było i poszlam do rodzinnego pow o co chodzi i mi wypisali
 
Kamkaz
Ja to mam oboekcje do tej Twojej cukrzycy wiec tez uwazam aby najlepiej zobaczyl to diabetolog, bo nie chce wydawac opinii. Norma po 1h dla nas po obciazeniu jest do 180 a po 2h 153 (mam nadzieje, ze nie pokrecilam) :p


Ja jeszcze w domu. Poki co spokojniej jak wczoraj, ale czuje, ze sie zbliza. Maz mi wlosy ufarbowal wiec nawet lepiej sie czuje i skurcze mniej straszne :p ach....co to znaczy byc kobieta :p
 
reklama
W poniedziałek spróbuję jechać do rodzinnego i może coś wykombinuję. A te wizyty u diabetologa na styczeń to są wizyty prywatne, bo na fundusz trzeba czekać min pół roku
 
Do góry