reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej:)

Margo mnie ostatnio też dopada takie lenistwo po jedzeniu. Kiedyś to zaraz wstawałam, sprzątałam i zmywałam a teraz nie mam siły. Ledwo mogę wstać tak mnie boli, a co dopiero sprzątać ;)
Ciekawe z tymi parówkami.
A co do makaronu to ja tak za nim tęsknię że szok :p a poza tym na nic innego siły nie miałam wczoraj a to szybko i nie trzeba się męczyć hehe ;)
Ale Ci waga poleciała! Mi teraz znowu w górę idzie bo więcej jem, już prawie 5kg na plusie jestem :)

Jeśli chodzi o badania to moim zdaniem mocz wyjdzie zaburzony, ale krew ok. Przed pobraniem można napić się wody niegazowanej, zwłaszcza jak jest problem że krew nie chce lecieć.
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki, jakie wymiary mają komory boczne mózgu Waszych maluszków?
Bo u mojego dziecka, jest mała asymteria i się martwię.
 
Margo - Mi najlepiej właśnie idzie po tych cielęcych śmieciówkach... A co do kilogramow to ja jestem -1 i moja diabetolog mnie opierdziela, wkurza mnie to bo przy bmi ok 30 powinna odpuścić...

Calineczka - ja tez nie wiem.. tylko że podobno wszystko ok. Ja to bym chyba wolala do końca nie wnikać już i zaufać lekarzowi, bo pier#olca można dostać jak sie zacznie wszystko analizować :(

Wczoraj byłam u znajomych posiedzieć odwiedzić ich po narodzinach dziecka (w maju sie mała urodziła) i zjadłam cały talerz sałatki gyros (serio nic innego dla mnie nie było :/ a tu mimo majonezu i keczupu musiałam zjeść coś ) no i cukier 120 ale zmęczona wróciłam strasznie.. dwie godziny siedzenia dla mnie to za dużo. W piątek mam wizytę u gina i jakoś się dziwnie denerwuje :/ . A dziś od rana głowa boli musze chyba kawe..

edit. Natka ja nie tesknie za makaronem ale za.. plackami ziemniaczanymi i frytami! Ojejuuuuuu moglam sie nimi opychac pierwsze 20 tygodni :p
 
Ostatnia edycja:
Calineczka
Ja mam wprawe w komorach bocznych ;) moja Julcia sie urodzila z asymetria. Sa jakies normy, ale ja w to wnikalam po porodzie. Jesli dr nic nie mowil to jest ok i w normie. Poza tym my I rok kontrolowalismy i po neurologach lazilismy kontrolnie, ale moj maz wyciagnal jakis swoj rezonans glowy i ma zajesuper asymetrie :D wiec to po nim. Poza tym jest przystojny, inteligentny, och i ach...naprawde idealny :D W dodatku mi neurolog mowila, ze kazdy z nas jest asymetryczny. Nie masz sie czym martwic. Mi mowili, ze przy tej asymetrii co ma Julcia jest mozliwa dysleksja w szkole, ale mozna ja juz minimalizowac cwiczeniami w formie zabawy. Poza tym taka asymetria moze sie jeszcze zmniejszyc. U nas sie stabilizowalo wszystko przez pierwszy rok wiec jako doswiadczona matka w tym temacie mowie Ci...nic sie nie dzieje skoro dr to pominal.
 
Acha...i nie czytaj neta, bo bedziesz skolowana i dostaniesz kwadratowej glowy ;) ja ten blad zrobilam i po nocach spac nie moglam ;) a Julcia dzis ma wszystko w normie :) W kazdym razie takie asymetrie sie dzieciom robia nawet po porodach jak maja drobne niedotlenienie i nawet nikt w normalnych szpitalach noe robi im usg (generalnie robia tylko w klinicznych)
 
Margo MEDAL DLA CIEBIE ZA zdanie, żeby nie czytać głupot w necie! Ja już przerabialam wszystkie choroby swoje i dziecka przez to.. I ten stres który przeżywam przez te czytanie pewnie najbardziej szkodliwy ... Dlatego tez radzę calineczce po prostu zaufać lekarzowi. :happy:
 
Calineczkaa
ja nie pomogę bo też nie wiem. Ale tak jak dziewczyny piszą, myślę że warto zaufać lekarzowi :)

Pesq
no i ładnie, że taki wynik po takiej sałatce :) a placki ziemniaczane to też za mną chodzą :D
 
Witajcie, dziewczyny!!
Byłam na tym wątku 3,5 roku temu, a teraz powtórka z rozrywki...
Jestem po teście, wyników nie widziałam, ale mierzę sobie cukier starymi zapasami, i na 100% mam cukrzycę...
Mogę dołączyć???;-)
 
reklama
Do góry