reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Violan położna Konieczna, nie pamiętam imienia, ale położna jest godna polecenia, bardzo sympatyczna babka i udziela na każde pytanie wyczerpującej odpowiedzi. Tylko ona była u mnie.
 
AGAS 78 co do ciuszkow VS to gdzie mozna zobaczyc katalog ?
VictoriasSecret.com - Catalogue Quick Order
tutaj sa katalogi, mozna tez ze strony poszukac

100 co 2 godziny :)
to nie jest emka zle, dla malej powinno wystarczyc narazie, a jak bedziesaz stymulowac to bedzie wiecej pozniej. Jak mala nie wypije ci cos to zostawiaj, do 4 godz. smialo w temperaturze pokojowej, pozniej trzeba wyrzucic, ale jak od razu zostawisz troche to w lodowce dluzej mozesz trzymac, bez zamrazania
 
Ostatnia edycja:
ja wiem ze nie jest zle ;)
ale wieczorem i w nocy wogole nic nie mam :(
nie wiem czemu. pije wiecej wody i nie widze roznicy.
moze mozna cos specjalnego jesc ?
 
gabrielka1308: dzięki za odpowiedź... to pracownica mojej teściowej.. nie chodzi o to że robię jakieś przeszpiegi.. ale chciałam wiedzieć czy jej zakład na tym terenie świadczy rzeczywiście rzetelnie usługi...
 
Witam Słodziutkie:-)
Mam skierowanie na badanie VDRL i nie wiem czy na czczo trzeba byc zapomniałam zapytac ginki a tel nie odbiera moze któras pamięta??
Komlpetuję powoli całą wyprawkę i tak sie zastanoawiam na laktatorem ręczny czy elektryczny hmmm.....proszę Mamusie o poradę :-)
Pozdrawiam Wszystkie Słodziutkie w ciąży i Mamusie

Doris - to badanie nie musi być na czczo:tak:

a u mnie po porannym skoku potem już cukry dobre - a mierzę po każdym posiłku nie tylko po głównych, bo się wystraszyłam

pozdrawiam
 
reklama
Do góry