reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Megi ja piłam herbatke z hippa tylko eksprersowa i teraz pije babydream z rosmanna i to samo. Wczoraj ściągnełam 3 butle po 120 a dzsiaj tylko 1,5 i troche mały pił z piersi choć przy tym są niesamowite akrobacje. Mam wrażenie , że mój pokarm nie jest tak treściwy jak sztuczne mleko. Jak zje butle to bite 3 godziny go trzya ajak mój to po 1,5 zaczyna krzyczeć. Mój mały prawie wogóle nie płacze. :)
 
reklama
Ja tu się rozpisuje a Wy o takich przyjemnościach piszecie.......piwko...



Ja to sobie mówi że pokarm zaczyna się w głowie.......



A tam gdzies w okolicach Amazonii czy innego świata kobiety z plemienia mają fabryki mleka

bo sztucznego w sklepie nie dostaną ( przecież wykarmić muszą).....


a tam ani piwa ...ani herbatek......bo nie wiem jakie ziółka w tych gorących klimatach rosną....

A pić na pewno piją dużo bo głód trzeba jakoś zabić.....

assica no tak na babski rozum to masz racje to kobietki z afryki nie mają sklepu żeby w razie czego mleko kupić,a karmią tylko piersią i dzieci rosną :)
ja zmykam na kolacyjkę zajrzę póżniej:)
Na razie szczęsliwe mamuśki jak to super brzmi hihihi:):)
 
pije karmi :D matko. piwo pije :D pierwsze od 1 lipca :D ale niedobre :D no ale trzeba ;)


teraz drugie pije na drugiego cycka ;)
i chyba spac zaraz pojde :)
jak sie obudze chce miec wielkie balony ;)))
ojej chyba sie upilam :)


hejka
ja od 4-45 na nogach :D mala spi po 1h :/ nie wiem czemu :( karmie, je sporo, przytulam zasypia. odkladam do lozka spi troche i pobudka i znowu to samo :(
 
Ostatnia edycja:
ANDZIA_S ja też dzis zjadłąm to samo co wczoraj na śniadanie a dodatkowo popiłam kawą z mlekiem i cukry po godzinie 115 a po 2h 77 więc ogólnie jakiś słaby dzień wczoraj był. Teraz zjadałm 3 wasa z wędliną a do tego 3 kostki gorzkiej czekolady hehehe uwielbiam ciekawe czy organizm się już rozchuśtał.
Mały się rusza jakoś tak mniej energicznie muszę go zaczepiać w nocy bolał mnie krzyż i brzuch teraz krzyż prawie cały czas. Martwie się trochę bo ze względu na to Łożysko III stopnie gin powiedział ze moge wcześniej urodzić a mały mnie szturcha jakby igłą w pęchęrz bo juz jest tak nisko.
Kurcze troche za wcześnie gdyby co to dopiero 34 t.c
w poniedziałek na wizyte mam nadzieje , że nic sie nie wydarzy
 
Witam Słodkie!

Niestety z pokarmem Wam dziewczyny nie pomogę - ale chętnie poczytam co poradzicie (tak na przyszłość)

Kinia83 - dla mnie był kiepski poniedziałek - wczoraj mierzyłam po każdym posiłku i było ok - a dzis z samego rana na czczo 83, za to 2 godziny po śniadaniu 144 - w sumie moja wina, bo zaszalałam i zjadłam 2 tosty - nie z tostowego chleba, ale jednak 2 tosty to 4 kromki - i efekt widoczny - mam nauczkę znowu, by nie ulegac zachciankom:-( Trzymam kciuki za łozysko - jeszcze troszkę niech poczeka.

miłego dnia
 
Witajcie słodkie mamuśki i te już nie słodkie!;-):-p Widzę, że niektóre z Was mocno walczą z cukrami. Ale dacie radę trzymam kciuki zwłaszcza za te co daleko mają jeszcze do końca!:tak: \
Co do Karmi na polepszenie laktacji to u mnie kompletna klapa. :wściekła/y: Testowałam to już dwa tygonie temu i wielkie nic. Ale smakowało mi jak diabli:zawstydzona/y: U mnie najlepiej sprawdziła się herbatka z hippa i duuuuuuuuuużo wody mineralnej. Po kilu dniach cycuchy pełne a mały znów szczęśliwy:-D choć zdarzają się jeszcze zielone kupy i krostki na buźce staram się tym aż tak bardzo nie stresować.

Miłego dnia! u nas piekna pogoda i za chwile gnamy na spacerek:tak:
 
Witam Słodziutkie:-)
Mam skierowanie na badanie VDRL i nie wiem czy na czczo trzeba byc zapomniałam zapytac ginki a tel nie odbiera moze któras pamięta??
Komlpetuję powoli całą wyprawkę i tak sie zastanoawiam na laktatorem ręczny czy elektryczny hmmm.....proszę Mamusie o poradę :-)
Pozdrawiam Wszystkie Słodziutkie w ciąży i Mamusie
 
aha i jesli chodzi o karmelowe karmi to dla mnie nie podzialalo.. nadal mecze sie by 100 sciagnac :(
Wiem Emka ze jest to troche meczoce , ale powiem Ci co ja robilam, 1 masowalam piersi, pozniej sciagalam na posto tzn. nawet jak nie lecialo to ciaglam przez godz. ( nie wiem jaki mamsz czy na 2 piersi czy na jedna- ja milam na 2, wiec tak sobie w nich sidzialam, i po pol godz, lubi mleko ruszyc)
Jesli masz na 1 to dobrze wedlog zasady 7 min. na jednym pozniej 7 na drugim, 5 na pierwszym i 5 na drugim, 3 na pierwszym i 3 na drugim. Wczesniej czy pozniej mleko posci- wiem ze jest to meczarnie- wiec jezeli nie masz zaparcia cieszko bedzie, ale mi sie udalo- chociaz mala mila kilka kryzysow z jedzeniem - i przez co czesto zanikal mi pokarm, albo produkowal sie w zlych godz. bo jadla nie regularnie. A jesli przystawiasz do cyca to tez po kazdym karmieniu siedzialam i te 15 min. sciagalam, nawet jesli niec nie lecialo.

Ja oczywiscie czytam Was caly czas , ale ze roznica czasowa a ja mam jeszcze mnostwo pracy dalam sobie spokuj w czoraj z pisaniem.
Dzisiaj jak u Was w zeszlym tyg. brzydka pogoda u nas, ale jeszcze mam pare rzeczy w domku do zrobienia, wiec bede sobie siedziac.
U mnie cukier dzisaj rano ladny 72- zobaczymy co po sniadanku:)))
A dziewczyny gdybyscie byly zainteresowane bielizna i ubraniami Victori's Secret to moge sprzedac, z katalogu. - A i tak na marginesie skorzystam i powiem zapraszam do mnie na aukcje.
 
reklama
Witam słodziutkie:-)
U mnie dzisiaj piękna słoneczna pogoda, trochę mrożna ale ważne że słonko świeci:tak::-)

To mówicie mamuśki że karmi się nie sprawdza to do bani:-(

Jutro mam wizytę u ginekologa zobaczymy co tam u dzidziusia słychać:tak::-)

Właśnie mamuśki doradzcie coś w sprawie tych laktatorów który lepszy ręczny czy może elektryczny i jakiej firmy są najlepsze?:blink:
 
Do góry