reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Czy pomarańczy przy cukrzycy nie wolno jeść? wczoraj czytałam ,że bananów też. czyli co zostają tylko jabłka?
Ja zjadam codziennie pomarańczę, pół jabłka i grejpfruta, tylko nie rano. Ostatnio zaopatrzyłam się w chleb dla diabetyków z piekarni Buczek i mogę zjeść 2 kromki na śniadanie :szok:. I na drugie śniadanie też :tak:. Za to cukry na czczo mi sie pogorszyły i muszę zwiększać dawki insuliny na noc :baffled:
 
reklama
mojego kocura dostalam od M :) zawsze chcialam kotka :) przypaletal sie do niego jak byl na mazurach w 2008 roku i mi go przywiozl do warszawy :) kocur bedzie kastrowany w przyszlym tygodniu :) wczoraj mnie niesamowicie podrapal i dzis do teraz sie do siebie nie odzywalismy ;) ale juz jest zgoda ;) przytulam go i do niego mowie ;)

a wczorajsze baraszkowanie nic nie dalo.. :) zreszta baraszkujemy codziennie i nic :/ :rofl2::rofl2::rofl2:
 
mowisz o moim M ?
ehh i co z tego jak ja ledwo moge sie ruszac :/ ;pp
u mnie cukry rano 85-91,93
ale jestem teraz glodna.. co dziewczyny jemy ? :)
 
No mówię o baraszkowaniu.....:zawstydzona/y:

Ja jakoś nie jestem głodna.....antybiotyk dostałam na kolacje:baffled:.
U mnie dziś rano 87 ale było to o 4:30 ....a o 6 dopiero jadłam śniadanie...
więc jaki był przed 6 to nie wiem.

Wczoraj 91:baffled:
 
ciekawe czy ja w piatek dostane cos na tego paciorkowca czy juz nie ma to sensu bo za malo czasu na leczenie i ponowne badanie :/
i tak dostane w szpitalu wiec to bez sensu..
kolezanka powiedziala ze to normalne ze ma sie hemoroidy po porodzie. wiecie cos na ten temat ? :crazy::crazy::crazy:
 
emka jajecznice, jajecznice z chlebkiem razowym! :)
Ja dzisiaj na kolację sobie pofolgowałam nieźle, bo wtrzepałam 3 jajka i 3 kawałki razowca - po godzinie 135 wiec niezle calkiem jak na takie obżarstwo^^ :-p

A jajca pyyyyyszne były, M mi od teściów przywiózł, takie świeżutkie swojskie... mniam!

Hemoroidy to chyba nie jest regula :) Kilka "psiapsiół" rodziło i hemoroidy je ominęły. Nastaw się optymistycznie a też Cię ominą :p
 
oooo
dobra metoda ;p
nastawie sie ze wogole porod nie bedzie bolal moze wiec nie bedzie ;p
hehe czasem jak taki mroz byl a ja musialam do lekarza czy cos komunikacja miejska to stalam na zimnie i wmawialam sobie: cieplo jest cieplo. i bylo cieplo ;) to moze na takiej samej zasadzie ;p
ja musze popytac swoich czy mialy czy ominely :)
a co sadzicie o lewatywie przed porodem ? ;)
 
reklama
siemanko :D pada sniezek :D ale super ;)
ja z rana 91 ;)
kawke i kanapeczke juz mam za soba ;)
dzis tlusty czwartek ;)
niesamowicie kuszacy dzien dla nas :D
pod wieczor chwalimy sie co zjadlysmy - i nie klamiemy ! :-D:-D:-D
 
Do góry