reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Widzę że mamy dzień grzechów.....

A ja się skusiłam na pół jabłka, 3 ciastka kruche i czekoladowy wafelek a la knopers

i po 1h 131:baffled:............no bo oczywiście się położyłam do tego.

Ale potem już wzięłam się za sprzątanie.



Emka: krem na odparzenia typu sudocrem , krem do buzi....na każdą pogodę,

oliwka.....szamponu nie kupowałam bo podobno na początek nie trzeba.
 
a ja musialam miec szampon dla mojej malej bo miala taka fure wlosow, ze mydlem to nie zabardzo, a po szmponie blyszczaly i byly sliczne.
Z kosmetykow to bym jeszcze kupila zestaw do paznokci- tzn. napewno dobre nozyczki. Ja mialam caly zestaw wlocznie z delikatnym pilniczkiem. Moze jeszcze jakis balsam mi on zastepowal wszystko tzn. oliwke i krem do buzi. wszystkiego male opakowania- bo niewiadomo czy na cos szkrabek nie bedzie uczulony.
 
oh jeju.. ja teraz makowiec jem :| nie moge sobie odmowic :| M specjalnie latal po cukierniach po 19 i szukal po 1 otwartej a po 2 takiej w miare swiezym makowcem :D pyszny !
 
hej

ale wy jesteście czarownice - grzesznice normalnie:szok::szok::szok::szok:
słodkie laski:tak::tak::tak:
no ja sobie tak nie dogadzam:no:
ale w tłusty czwartek planuję pączusia wciągnąć tym bardziej że moje cukry normalnie szok wczoraj 74-79-108-97
dziś na czczo 76 zobaczymy jak po śniadanku:tak::tak::tak:
po śniadanku 86

co do norm cukrów to my nie jesteśmy traktowane jako "normalni zdrowi" ludzie dla ciężarnych są u nas inne normy:tak:

a ja skurczyki cd od wieczora mam piłkę taką z porodówki i się na niej bujam jak mam skurcze:happy2: i przechodzi:tak:
ale już mi krocze rozwala ale damy radę bez szpitala:tak:

no to samych słodkości i grzeszków mamuśki;-)

ale tu dziś cisza...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pomóżcie,

ostatnio miałam robioną krzywą cukru i wyszło 144. Mój lekarz kazał mi jedno ciasteczko mniej dziennie jeść. Czy mam się czym martwić? :-(
 
reklama
ja na czczo 84 ;)
a wczoraj o 1 pochlonelam jeden pasek czekolady milka karmelowej.. polecam ;)
kupilam tez camembert turek skoro mozna bo z mleka pasteryzowanego :)
 
Do góry