reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam słodziutkie.

U mnie sypie:-( i wieje jak jasna..........:-p

Emka jak tam Twoje kostki???


Blueberry no to się cieszę że rano się poprawiło.

A jak dzisiaj???




Coraz bardziej zaczyna sypać ...a ja mam zamiar wybrać się na targ po tą nieszczę sną koszulę.:baffled::baffled:
 
reklama
emka pomocz sobie w chłodnej wodzie i połóż wyżej niż glowę, tzn połóż się na łózko a pod nogi daj poduchę trochę zejdzie, jest jakaś maść ale muszę poszukać jak się nazywa.
blueberry no to super, że cukier niższy, myślę, ze to się też unormuje więc trzymam kciuki
aasica u nas też sypie, aż się zaczynam martwić jak ja do szpitala dojadę ale może nie będzie tak źle :)
 
hej

u mnie cukry jak nigdy

na czczo 74 po śniadaniu 79 ciekawe co dalej

skurcze mam od poniedziałku nie regularne dziś bóle na @ i twardy brzuch ale czekamy co dalej
znowu wymiotowałam mam już dość:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

trzymajcie się dzielnie:tak::tak::tak:
 
Witam!

Dzisiaj po wizycie w poradni pc niby wszystko ok. Pani doktor powiedziała że wyniki dobre, choć gdzie niegdzie powyżej normy. Czyli szpital i insulina mnie narazie nie czeka. Tylko te normy! Dalej po 1h mam nie przekraczać 140.

Ale dzisiaj to nagrzeszyłam, że ho ho:wściekła/y:. Na obiadek zjadłam pierś panierowaną z frytkami i górą brokułów. Po godz 100. Ładnie, tylko że potem pozwoliłam sobie na DWA pączki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Miałam taką cichutką nadzieje że bedzie ok. Ale klops! Po godzinie 144, a po drugiej 148:zawstydzona/y:, A po dojechaniu do domu czyli jakieś 20 min póżniej 155:zawstydzona/y::szok:. Miałam iść spać ale jak ten wynik zobaczyłam to od razu na spacer. Teraz nie mierze bo sie boje i narazie nic nie jem bo jakoś apetytu nie mam.:zawstydzona/y:.

Ale matoł ze mnie:zawstydzona/y: Tak więc UROCZYŚCIE OGŁASZAM ŻE DO ROZWIĄZANIA ZERO PĄCZKÓW!!!!!!!!!!!
 
ja tez dzis ladnie "odwalilam" :/
zjadlam 2 paluchy rozciete na pol z pieczarkami poledwica serem i ketchupem czyli tzw zapiekanki.. popilam napojem slodkim gazowym i zagryzlam jablkiem :| po godzinie 171 :|
:szok::szok::szok::cool::szok::szok::szok:
 
ja tez dzis ladnie "odwalilam" :/
zjadlam 2 paluchy rozciete na pol z pieczarkami poledwica serem i ketchupem czyli tzw zapiekanki.. popilam napojem slodkim gazowym i zagryzlam jablkiem :| po godzinie 171 :|
:szok::szok::szok::cool::szok::szok::szok:
czyli jednym zdaniem malenstwo mialo dzisiaj slodkie zycie:) ale sie nie martw.
Ja wczoraj bylaqm u lekarza i powiedzial mi, zreszta to co zwykle ze po godzinie cukier moze skakac ale nie jest potrzeba insuliny jesliw drugiej ladnie spada. A normalnie u zdrowego czlowieka cukier moze podniesc sie do godz do 180 a w drugiej wraca do normy. Tylko jesli przekraczamy 200 to znaczy ze mamy cukrzyce, mowie o cukrzycy poza ciaza.
 
za 37 minut mierze cukier po kolejnej godzinie.. pewnie ok 150 bedzie :)
jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie miec wyzej po 2h niz po 1h..
kupilam dzis kilka kosmetycznych rzeczy dla malej :)
mam: chusteczki nawilzajace mydelko patyczki do uszu siateczki na pieluszki takie duze waciki dla niemowlakow..
cos jeszcze ?
jakis krem oliwka szampon ? podpowiedzcie :)
:rofl2:
 
reklama
hej slodziutkie!

emka a mi zdarza się mieć po 2 godz więcej niż po 1, ale to po grzeszkach. Ostatnio zjadłam chałkę - 2 kawałki z masłem - po 1 h 88:szok: a po 2 - 139:szok::szok::szok:. Po innych rzeczach zawsze po godzinie jest wyższy a tu taki zonk:tak:

blueberry ładne te Twoje wyniki

rybka chylę czoła, że dotrwałaś do tak ładnego terminu z tyloma problemami - dzielna babka z Ciebie

ja na 15 mam skierowanie do szpitala, porobia mi badania i będę czekać na decyzje o cięciu - położenie nadal pośladkowe
 
Do góry