reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam dziewuszki.

A u mnie na czczo o 5:30 94!!! :szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wstałam rano na siusiu i stwierdziłam że sobie zmierze.....a tu taka masakra.

mnie nigdy nie kazano mierzyć w nocy , w zasadzie to juz nie noc

.............i smutno mi z tego powodu.....

za chwile jade do lekarza do diabetologa ...ciekawe co powiedzą bo dziś do innego lekarza bo mojej nie ma:baffled:

Niby te 94 wg nich może być bo mam napisane do 95 ale wiem że u Was większości do 90 a nad tymi z rana nie idzie zapanować:baffled:


A którego jest tłusty czwartek???
 
reklama
ja to wstaje na siusiu z zamknietymi oczami..
z zamknietymi ide do wc robie i z zamknietymi wracam..
nie pomyslalam nigdy by zrobic badanko a siusiam po 3 razy teraz ;)
mam w karcie ciazy pierwsza wizyte (10-11 tydz) czy nalezy mi sie becikowe ? :baffled:
 
Jeśli zrobiłaś obciążenie 50g a poziom cukru wynosi od 140 do 180 mg%, należy wykonać test obciążenia 75 g glukozy.
Pewnie zaleci Ci je lekarz.

Nieprawidłowe wyniki oznaczają konieczność wizyty w poradni diabetologicznej.

Jeżeli natomiast test obciążenia 50 g glukozy jest nieprawidłowy, ale wynik drugiego testu jest prawidłowy, w 32. tygodniu ciąży należy wykonać jeszcze raz test obciążenia 75 g glukozy.
 
Emka ja też z zamkniętymi oczami ale byłam ciekawa.:-(

Co do becikowego to ja też mam napisane 10tydz. i mam nadzieję -tak rozumiem że się załapiemy.
 
Dziewczyny pomóżcie,

ostatnio miałam robioną krzywą cukru i wyszło 144. Mój lekarz kazał mi jedno ciasteczko mniej dziennie jeść. Czy mam się czym martwić? :-(

ja po 74glukozy po 2h też miałam 144 i od 19 tygodnia jestem na diecie i insulinie ale co lekarz to inna opinia
więc jak nie każe ci się martwić to się nie martw na zapas:tak:

witajcie grzesznice:tak::tak::tak:
 
raz czytam ze trzeba poswiadczyc ze od 10 tyg chodzilo sie do lekarza.. innym ze do 10 tyg... :/ juz nie wiem.

z tego co widze to lekarz nie zalecil testu 75g tylko kazal ciastko mniej jesc :szok:
 
Jeśli zrobiłaś obciążenie 50g a poziom cukru wynosi od 140 do 180 mg%, należy wykonać test obciążenia 75 g glukozy.
Pewnie zaleci Ci je lekarz.

Nieprawidłowe wyniki oznaczają konieczność wizyty w poradni diabetologicznej.

Jeżeli natomiast test obciążenia 50 g glukozy jest nieprawidłowy, ale wynik drugiego testu jest prawidłowy, w 32. tygodniu ciąży należy wykonać jeszcze raz test obciążenia 75 g glukozy.
Bardzo Ci dziekuje za odpwiedź. Mój lekarz chyba zaczyna mnie olewać:( I zaczynam się martwić. Tak mało zostało do porodu ....
 
reklama
Do góry