reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

moze pobadz na diecie sama z siebie :)
nie zaszkodzisz dzidzi na pewno wtedy :)
a czwartek to chyba dzis nie ? tzn tlusty ? ;)
powiedzcie ze tak :D
 
reklama
szkoda ze za tydzien :(
moje sniadanie: polpaluch bialy ser camambert i lodowa salata i kawalek makowca zeby sie nie zmarnowal ;pp i szklanka wody :)
ale ladne sloneczko w warszawie :)
kostki mam nadal popuchniete.. juz taki moj urok do konca bedzie chyba :(
 
Dobra dziewuszki pomykam i zajrzę potem.

Wera dobrze że to już końcówka u Ciebie.Ale tak jak pisze Emka lepiej unikać teraz dużą ilosć węglowodanów.
 
a ja mialam tel od lekarz i dostalam wynik badania tego wymazu i wyszlo ze jest jakis paciorkiwiec i jak bede rodzic to maja mi dac dozylnie antybiotyk :(
kurde.. nie mozna tego wczesniej wyleczyc ?!!

wlasnie troche poczytalam i wniosek taki ze jesli to cos mam to jest szansa ze bede miala CC :/ ehhh boze nie chce :( i podobno to sie leczy antybiotykiem ale i tak moze wrocic :( a dla bobaska konsekwencje przy porodzie SN sa straszne :(
 
Ostatnia edycja:
a ja mialam tel od lekarz i dostalam wynik badania tego wymazu i wyszlo ze jest jakis paciorkiwiec i jak bede rodzic to maja mi dac dozylnie antybiotyk :(
kurde.. nie mozna tego wczesniej wyleczyc ?!!

wlasnie troche poczytalam i wniosek taki ze jesli to cos mam to jest szansa ze bede miala CC :/ ehhh boze nie chce :( i podobno to sie leczy antybiotykiem ale i tak moze wrocic :( a dla bobaska konsekwencje przy porodzie SN sa straszne :(


to kiepskie wieści

ale powinnaś już teraz dostać antybiotyk i coś dowcipnego u nas raczej robią cc przy paciorkowcu i to na septyku a nie na normalnej porodówce:no::no::no:

a zadzwoń do szpitala w którym chcesz rodzić i zapytaj się co masz zrobić
 
ale chodzi o tylna czesc ciala a nie o przednia wiec nic dowcipnego chyba nie pozmoe :| mam wizyte 12go dopiero bo moja lekarz na urlopie.. czyli to pod cc podchodzi tak ? :(

Paciorkowiec w ciąży

bleh :(


u nas robią jeden wymaz z okolic dowcipnych i odbytniczych
dopytaj lekarza
ale z tego co wiem jak jest u nas to laski mają antybiotyki bo paciorkowiec jest groźny dla rodzącego się naturalnie dzidziolka
 
reklama
mi inna lekarz w zastepstwie mojej pow ze jakbym juz zaczela rodzic to mam pow ze mam to i dadza mi dozylnie antybiotyk i bedzie wszystko ok :) mam nadzieje ze bede miala to wpisane w karte ciazy ze cos takiego mam :/
skad takie swinstwo sie wzielo ?!?!
 
Do góry