reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

ja slyszalam ze nie mozna bo jest tam aspartam ale czytam teraz ze to slodzik stosowany przez cukrzykow wiec chyba mozna :|
ale to po insuline nie musze leciec tylko poprostu nie pic na noc takiego napoju ? :D

myślę że tak
ale bezpieczniej byłoby skontaktować się z diabetologiem ja mam wizytę co 2 góra 3 tygodnie:tak: a jak coś się dzieje to telefon:tak::tak::tak:
 
reklama
teraz po sniadanku 1 kanapka zwykla kajzerka i kielbaska zywiecka w plasterkach 89 ;/ jestem taka senna ze zaraz cos dojem i chyba ide spac :/ a mielismy jechac po rolety rozowe i wykladzine :( na ktg tez mialam isc ale zupelnie jestem bez sily..
 
Witam słodziutkie.

My już po wizycie.

Mała waży 2040g:-) .Wszystko ok. Tyle że nisko łożysko ale jak coś to mogę już rodzić w naszym miejskim szpitalu , bo weszłam na 36 tydz.......tak wychodzi z usg i na razie nie idę do szpitala.....zobaczymy po następnej wizycie.

Tak się cieszę że z małą dobrze:-)

Teraz podobno będzie dużo przybierać ale nie znaczy to że mam dużo więcej jeść.

Rybka w Netto dziś dostała truskawki.....ale jestem szcxzęśliwa:-)



Słodzików nie wolno w ciąży:no::no::no: W cukrzycy tak ale bez ciąży:-p.



Ale wiadomo że raz na jakiś czas coś tam zjesz czy napijesz to aż tak żle nie będzie:sorry2:

Rybka gdzie kupujecie te lody???z jakiej firmy ???? jakie opakowanie one mają??


A Ty jeszcze się trochę powstrzymaj od tych skurczów i niech maleństwo jeszcze trochę posiedzi.:tak::tak:.
Leż spokojnie .......będzie dobrze:tak:


Kinia a nie dajesz za mało krwi???i czy Ci sama tak wylatuje czy musisz mocno naciskać???
 
Witam dziołchy!

Po wczorajszej wizycie u diabetologa, lekarz powiedział mi żebym mierzyła poziom cukru po 2 godz. ale ja mierze tak dla spokoju po 1h i po 2h. oto wyniki od wczoraj

na czczo nie mierzyłam bo pasków zabrakło:(
po śniadaniu 2h- 93
po obiedzie po 1h- 153, po 2h-102
po kolacji po 1h- 125, po 2h-94.

A dzisiaj jak narazie to:
na czczo-93
po śniadaniu po 1h-138, po 2h- 96

Nie wiem czy to dobre wyniki, czy po tych 2 godz nie za dużo spada??? Jak myślicie???:confused:
 
Witam dziołchy!

Po wczorajszej wizycie u diabetologa, lekarz powiedział mi żebym mierzyła poziom cukru po 2 godz. ale ja mierze tak dla spokoju po 1h i po 2h. oto wyniki od wczoraj

na czczo nie mierzyłam bo pasków zabrakło:(
po śniadaniu 2h- 93
po obiedzie po 1h- 153, po 2h-102
po kolacji po 1h- 125, po 2h-94.

A dzisiaj jak narazie to:
na czczo-93
po śniadaniu po 1h-138, po 2h- 96

Nie wiem czy to dobre wyniki, czy po tych 2 godz nie za dużo spada??? Jak myślicie???:confused:

u mojej diabetolog by się to na insuline kwalifikowało bo u nas licza się pomiary po 1h po posiłku i są do 120:tak::tak::tak:

assica gratuluję TRUSKAWEK ja ostatnio codziennie zajadam truskawki wiśnie i czereśnie ale mnie wzięło
a mały już może wychodzić 36tydzień to juz spoko po naszych przejściach

a ty w którym tygodniu jesteś bo mała za duża nie jest
mój Mati w zeszłą środę ważył 3010g w 35tyg:tak::tak::tak:

póki co skurcze co 9minut teraz już przerwa 22minuty:tak::tak::tak:
 
Rybka widzisz musisz częściej zaglądać na ten wątek i od razu dzidziuś się uspokaja:-):-)

No tydzień 36 i 1 dzień......lekarz powiedział że waży ok.

Wiesz w sumie jak mam rodzić naturalnie to lepiej jak będzie miała te 2,5 do 3 kg niż ponad 3 lub więcej......

Bo u Ciebie cesarka jak pamiętam???


Justyna dziwny ten Twój lekarz


U mnie byłaby panika jakby było 153 po 1h.

Masz możliwość pójścia do kogoś innego???

Większość dziewczyn już ma zalecenia aby mierzyć po 1h do 120 ....taką normę



Mi diabetolog powiedziała że po 2h mam mierzyć jak urodzę......


To ile masz mieć po tych 2 h???
 
Oj to sie zmartwiłam:(

Jestem z okolic kłodzka a niestety w tym kłodzku nie ma za dużo lekarzy i tak sobie myśle że chyba rzadko maja takie przypadki. A lekarz powiedział że po 1h do 140 a po 2h do 120.
jutro jade do wrocławia do poradni patologii ciąży (jedyna najbliżej- jakieś 120 km). Zobaczymy co mi tam powiedzą:no:
 
reklama
Oj to sie zmartwiłam:(

Jestem z okolic kłodzka a niestety w tym kłodzku nie ma za dużo lekarzy i tak sobie myśle że chyba rzadko maja takie przypadki. A lekarz powiedział że po 1h do 140 a po 2h do 120.
jutro jade do wrocławia do poradni patologii ciąży (jedyna najbliżej- jakieś 120 km). Zobaczymy co mi tam powiedzą:no:

no to takie normy inne laski też miały więc ok

ale ty i tak masz wysokie cukry a dietę masz ustaloną na ilość ww na dany posiłek czy tylko unikasz niektórych potraw???

ale konsultacja się przyda

a w którym tygodniu jesteś???
 
Do góry