reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Cześć dziewczyny
Mam pytanko czy wy jesteście na zwolnieniach czy nadal pracujecie?
Ja pracuje z dziećmi w szkole a to wymaga ode mnie duzo energii i uwagi a wieczorem jestem juz padnieta , chce poprosić lekarza o zwolnienie ale jakos nie wiem jak zagaić.
kurde jak sie pyta ja się czuję to mówie ze oki ale chyba teraz troche pomarudzę i ta diete trudno trzymać przy takim rozkładzie dnia
Jak to jest u Was?
 
Dziś zjadłam tą pomarańczke z jogutrem i płatkami i szok:szok: 121

....i chyba już też nie mogę:baffled::baffled: ale jak zjadłam to się położyłam.

emka jak pisze że można to można.....

Kinia ja na L4 już dłuższy czas .....powiedziałam że proszę o L4 bo mam pracę pochyloną i uciskałam brzuch i żle się czułam...


....puchły mi nogi , ręce i brzuch bolał...nie wspominając o plecach

....a teraz nic mi nie puchnie i oprócz bólu pachwin:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jest prawie ok.

Powiedz więc lekarzowi że nie masz siły ...i dzieciaki Cię męczą ...

a chodzisz prywatnie czy państwowo??
 
Ostatnia edycja:
ok to jak mozna to mozna ;)
ja na L4 od 20 tygodnia :)
pracowalam po 12h w sklepie sportowym w wymuszonej stojacej pozycji z jedna 30 min przerwa wiec i tak dlugo popracowalam ;)
 
ja chodze państwowo.
dziewczyny na podwieczorek zjadłam cistka lu go potem jogurt z kiwi i jabłkiem po gdzinie 57 mówie nie nie możliwe drugi raz mierze 62.
Nie wiem czy to z tego że sie zdenerwowałam ale jest mi słabo.
 
ja ponizej 80 nigdy nie zeszlam. tzn ze 3 razy ale zle robilam badanko ;)
nie wiem wiec o co chodzi..

ja dzis z rana 110 :/
nigdy tak nie mialam :(
 
Ostatnia edycja:
hej na słodko

my nadal 2w1
ale od wczoraj skurcze są co 8-18minut:baffled:
nocka w miarę ok ale zobaczymy co dziś się będzie działo;-);-);-)
ja coraz częściej wymiotuję już mi tak chyba do końca zostanie najgorzej jest po lekach a trochę ich łykam
ja dziś na czczo 75 coś nisko ale ok zmniejszamy insulinę:tak:

po śniadaniu 88

kinia - poniżej 60 jest nie do cukrzenie wiem coś o tym mój rekord nie do cukrzenia 37:szok::szok::szok: ja traciłam przytomność przez te niskie cukry więc uważaj na siebie jak masz poniżej 60 zjedz 2ww coś mącznego i owoc powinien cukier wzrosnąć
a jesteś na insulinie???

emka - a może znowu coś przez sen podjadłaś??? :-):-D

słodkości mamuśi
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja slyszalam ze nie mozna bo jest tam aspartam ale czytam teraz ze to slodzik stosowany przez cukrzykow wiec chyba mozna :|
ale to po insuline nie musze leciec tylko poprostu nie pic na noc takiego napoju ? :D
 
Do góry