reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

a w którym tygodniu jesteś??
ktg fajna rzecz ja bardzo lubiłam to badanko jak byłam z córcią w ciązy miałam od 28 tygodnia co dwa dni w szpitalu:tak:
co do tych norm to nie ma mądrych każdy mówi inaczej a jak poszperasz w necie też inaczej

ja z Natalką mogłam mieć na czczo do 100 a godzinę po posiłku 140 a teraz (3 lata różnicy) i 90 na czczo i 120 po posiłku
 
reklama
Jestem i ja.:tak: Dzisiaj rano 81 :cool2: Wczoraj miałam odezwać się jak było u lekarza ale nie miałam juz siły bo późno wróciłam. Zacznę może od maluszka. Waży 1900g i ma śmieszne wloski na czubku głowy. Jest zdrowy co oczywiście najważniejsze. Szyjka krótka i miękka ale rozwarcie sie nie pogłębiło więc uff. Powiedziałam o tych bólach i po wizycie musiałam gnać do szpitala na odział na ktg. Byłko kilka sporych skurczy na szczęscie nie regularne. Bo inaczej zostawili by mnie na oddziale na obserwacji. Mam brać luteine dwa razy dziennie i aspargin 4 razy po dwie szt.:szok: No i dużo odpoczywać. Byłam w szoku bo mój gin to ostoja spokoju a wczoraj spanikował.:szok: Powiedział, ze jak cos mnie martwi to mogę jeździć na ktg nawet codziennie. Jak tylko weszłam na oddział to lekarz dyżurujący już czekał bo mój gin do nich dzwonił. Ledwo zeszłam z kozetki to dzwonił tez do mnie. To naprawdę super lekarz. Dzięki niemu wiem, ze wszystko bedzie dobrze. Stwierdził, ze maluszek troszke mało waży i, że będzie ciąć ok 17grudnia ale wczesniej mam już być na oddziale na obserwacji. Ciekawe czy załapie sie na swięta w domu;-):sorry:

Kasia mam nadzieję, że Piotruś będzie wyrozumiałym starszym bratem bo boję się, że sobie z tym wszystkim nie poradzę:sorry: Jak zaczęło mnie wszystko bolec to od razu pomyślałam o Tobie bo pisałas własnie o tych bólach i troche spanikowałam. Ale mam nadzieję, ze będzie dobrze.

Rybka aż ciarki przeszły mi po plecach ja przeczytałam Twojego posta ale wierze, że będzie ok. mały jest duży i silny i na pewno da sobie radę z wszystkimi przeciwnościami. :tak: Ja też mogę kebab ale smo mięsko z sosem czosnkowym bez dułki i frytek. Zawsze zamawiam z surówkami.:tak: Pychotka! Jak czytam twoje narzekania, ze zazdrościsz tym co są na końcówce to tak jak bym czytała siebie bo jeszcze kilka tygodni temu czułam to samo. Nie martw się szybko zleci sama zobaczysz.

Iwona197730 pisałam kilka stron wcześniej, że ten glukometr jest do d...:tak: zawyża wyniki nawet o 20%. jestes na początku walki więc schowaj go szybko i zamów sobie accu check active. Kilka dziewczyn z forum tak już zrobiło. Gdyby nie to to juz dawno miałabym insuline na dzień i leki na serce bo przy każdym pomiarze dostawałam szału!:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
mam jeszcze jedną kiepską wiadomość wczoraj po 23 nasza koleżanka z forum marzec 2010 urodziła synka Antosia 550 gram trzymajcie kciuki i dorzućcie jakąś zdrowaśkę za małego i rodziców DZIĘKI

AgMich każda z nas powinna mieć takiego lekarza:tak::tak::tak:

ale fajnie na święta będziecie już na 100% w domu i będzie prawdzie Boże Narodzenie:tak:

co do kebaba to ja zjadłam mięsko surówki z sosem i bułę bez frytek u nas są:-( a szkoda ale w zeszłym tygodniu po frytkach i całej reszcie na obiadek miałam 106 więc luzik
 
Rybka właśnie przeczytałam wpis taty Antosia i sie poryczałam. Trzymam kciuki za maluszka! To takie niesprawiedliwe! A wiesz moze co sie stało, że poród odbył się tak wczesnie? To straszne nie moge sie uspokoić.
 
Rybka właśnie przeczytałam wpis taty Antosia i sie poryczałam. Trzymam kciuki za maluszka! To takie niesprawiedliwe! A wiesz moze co sie stało, że poród odbył się tak wczesnie? To straszne nie moge sie uspokoić.

miała bóle i pojechała na izbę dla spokojne ducha i już tam została

masakra

miałyśmy ten sam termin na 9 marca
 
Iwona, ja też mam takie same wyniki jak ty i ten sam sprzet co ty! właśnie jadę do apteki zapytać się ile kosztuje ten drugi o ktorym mówi AgMich, ale mój tata dostał w szpitalu całkiem inny, ktorego nie moge nigdzie znaleźć - firmy Bayer.
AgMich
trochę mnie przerażacie bo ja mam od ponad miesiąca takie bóle pachwin, że ledwo chodzę, a wstaje jak by mi kij w d... wsadzili. I skurcze kręgosłupa mam coraz częściej, ale mój gin 2 tygodnie temu stwierdził, że to normalne i nie należy się tym martwić.
Rybka trzymam kciuki dla twojego maleństwa i Antosia, wierzę w to że może wyniki się jeszcze zmienią a jak nie to wszystko będzie dobrze.
Miłego dnia, ja lecę na KTG na moją "ulubioną" Karową:-)
 
Witajcie mamusie.

Ale miałam spanie.....

Rybko trzymaj się, mam nadzieję że wszystko jednak się unormuję.Z drugiej strony jak wiedzą że się coś dzieje może przez to będą mogli lepiej zareagować, wcześniej wdrożyć leki.Będę trzymać kciuki.
U mnie chlamydia więc tez panikuję o maleństwo,bo czy cc czy naturalnie to dzidziuś może to złapać i są potem komplikacje różnego rodzaju i ani pisać mi się nie chce.

Aha i jestem marcóweczką(6 marzec), ale chyba tak nie do końca bo już się pogubiłam.
Mam też termin na końcówkę lutego- tak wyszło z usg.

AgMich super lekarz.Dobrze że te bóle to nic poważnego
Nogi do góry i odpoczywaj:-)

Iwona też to czytałam o tych wynikach że do 180 nie szkodzi dzidziusiowi.
Zamówiłam na alegro accu chek i wydałam nie całe 50zeta.
 
ja mam "acuu chek go" ale dostałam ze szpitala

słuchajcie kto miał przpis na jakieś ciateczka owsiane czy coś innego imitującego słodycze???
 
ja mam "acuu chek go" ale dostałam ze szpitala

słuchajcie kto miał przpis na jakieś ciateczka owsiane czy coś innego imitującego słodycze???

witam wszystkie kobietki

ja mam accu chek i jestem z niego zadowolona wyniki sa wporzadku
przepis na ciasteczka owsiane jak dobrze pamietam sa na watku kulinarnym

no to kolej na mnie z wizyta u lekarza, mialam tyle pytan do niego a teraz mam pustke w glowie moglam sobie je zapisac:tak: zobacze wkoncu moje malenstwo juz nie moge sie doczekac:-):-):-) buzka milego dnia zycze wszystkim
 
reklama
w końcu mam paski! I nawet jestem z nich zadowolona bo na czczo pokazały 92, co juz się kawał czasu nie zdarzyło:-) Teraz testuje chleb razowy zytni własnej roboty. Na razie po obiedzie 113 więc super, zobaczymy jak się o innych porach dnia sprawdzi.
Rybka: miejmy nadzieję, że problemy maluszka cudownie zniknął. Trzymamy kciuki!
AgMich: ty nie strasz ludzi bólami!:wściekła/y: Masz donosic -juz tak malo ci zostało! Iza: Wczoraj na szkole rodzenia dziewczyna, którą tam poznała i która też ma cukrzycę powiedziała, że do twojej doktórki się zapisała -no i dostała insulinę, bo za bardzo jej cukry latają

byłam wózki oglądac i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na bebecar Bebecar
Pytałam o ten słynny test na substancje rakotwórcze. Ich tam co prawda nie było, ale zrobili atesty europejskie i polskie na własna rękę, więc może nie wykończą mi dzieciaka :cool2:

Przyszłam dzisiaj na troche do pracy i stwierdzam, że nie wyrabiam już z siedzeniem przy biurku... plecy bolą straszecznie...:zawstydzona/y:
 
Do góry