reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Jadłam, nie podniosła. Ale byłam w międzyczasie u dietetyka i powiedział ze owsianka długo rozkłada się na glukozę i skutki można zobaczyć nawet pod koniec dnia.
Ja jestem już na 4 jednostkach insuliny. Wczoraj cukier był 85 a dziś już znowu 95. Wiec już nic z tego nie rozumiem. A ciagle się pilnuje

A to ciekawe z tą owsianką. Za bardzo nie rozumiem, jak ona może odbić się pod koniec dnia, ale raczej odpuszczę sobie w ciąży.
 
Kurcze ostatanio spróbowałam łyżeczkę loda od męża i teraz o niczym innym nie myślę tylko o słodkim najlepiej loda. Mam 6 tygodni do terminu i już wariuje powoli
 
Kurcze ostatanio spróbowałam łyżeczkę loda od męża i teraz o niczym innym nie myślę tylko o słodkim najlepiej loda. Mam 6 tygodni do terminu i już wariuje powoli
U mnie już tylko miesiąc, a może zacznie się wcześniej :) Zaciskam zęby i trzymam się diety. Już niewiele zostało. W środę idę na USG i zobaczę jak tam dzidzius rośnie.
 
Masz rację. Też muszę się ogarnąć z zachciankami i przestać marzyć. Po co maluszek ma za dużo przytyć albo jakieś inne problemy. Dziś chciałam zrobić naleśniki z mąki kokosowej, zrobiłam jak w przepisie a wyszło jak kaszka manna i musiałam obejść się smakiem ;)
 
Dziewczyny mam pytanie pijecie na noc jako ostatni posiłek kakao? :sorry2:.
Bo ja juz nie wiem co robić żeby cukry rano były ok
Jak zjadlam kanapkę z awokado i pomidorem jednego dnia 86 następnego to samo i cukier 95 brak sił :crazy: jeszcze ketony :realmad:
 
reklama
Do góry