reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Ja przy zwiekszaniu jednostek mam poprawe na kilka dni, aktualnie 3 dni na 12 jednostkach i cukry ponizej 80- zobaczymy jak dlugo :D jak znowu zaczna skakac to sprawdze w laboratorium, bo wczesniej na to nie wpadlam ;)
 
W laboratorium nie sprawdzałam i po zwiększeniu jed. 3 dni poniżej 90 a za chwilę znowu mam podwyższony poziom cukru na czczo dzisiaj mam wizytę na pewno każe zwiększyć insulinę [emoji849][emoji26]
 
W laboratorium nie sprawdzałam i po zwiększeniu jed. 3 dni poniżej 90 a za chwilę znowu mam podwyższony poziom cukru na czczo dzisiaj mam wizytę na pewno każe zwiększyć insulinę [emoji849][emoji26]

No to u mnie jest dokladnie to samo, dzis o dziwo 4 dzien po zwiekszonej dawce, ale wyniki byly 73,77,77 dzis juz 84, wiec rosnie i pewnie jutro albo pojutrze bedzie juz przekroczony [emoji23]
 
No to u mnie jest dokladnie to samo, dzis o dziwo 4 dzien po zwiekszonej dawce, ale wyniki byly 73,77,77 dzis juz 84, wiec rosnie i pewnie jutro albo pojutrze bedzie juz przekroczony [emoji23]
Niekoniecznie. Ja jednego dnia mam 84, a następnego 71 i nigdy jeszcze nie miałam 90. Mój maks rano to 88 i przy tym nie obserwuję żadnej tendencji wzrostowej. Po prostu jest różnie.
 
Niekoniecznie. Ja jednego dnia mam 84, a następnego 71 i nigdy jeszcze nie miałam 90. Mój maks rano to 88 i przy tym nie obserwuję żadnej tendencji wzrostowej. Po prostu jest różnie.

No ja napisalam odnisnie swoich obserwacji na swoich cukrach [emoji6] zaczynalam od 2j, aktualnie jestem na 12 i przy kazdym zwiekszaniu dawki jest to samo [emoji6]
 
Cześć dziewczyny, mam podejrzenie cukrzycy i dzisiaj muszę mierzyć godzinę po posiłku i tak
na czczo miałam 79
po śniadaniu 112
po obiedzie 90
Czy te wyniki świadczą o cukrzycy?
 
Cześć dziewczyny, mam podejrzenie cukrzycy i dzisiaj muszę mierzyć godzinę po posiłku i tak
na czczo miałam 79
po śniadaniu 112
po obiedzie 90
Czy te wyniki świadczą o cukrzycy?

Zalezy co zjadlas ;) te wyniki sa dobre, ale nie swiadczy to, ze nie masz cukrzycy.
Jak Ci wyszla krzywa?
 
reklama
Do góry