reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Witam się :)
Cukrzycę ciążową mam zdiagnozowaną od lutego/marca dzisiaj tydzień ciąży 32+6. Biorę insulinę na noc (28 j.) oraz przed obiadem 3j.
 
reklama
Witam się :)
Cukrzycę ciążową mam zdiagnozowaną od lutego/marca dzisiaj tydzień ciąży 32+6. Biorę insulinę na noc (28 j.) oraz przed obiadem 3j.
Witaj mi też cukrzycę wykryli wcześniej od miesiąca biorę insulinę zaczęłam od 6J i teraz biorę 10 J i tak na czczo nie chcę zejść poniżej 90 mam 92,95
 
Kurcze to teraz sie boje, ze na kontroli dostane insuline, bo w sumie wyniki przy podobnych wartosciach mi sie kreca :(
Ja miałam wyniki od 89-99 na czczo i dostałam insulinę na noc 3j. Teraz już cukier mam poniżej 90 też obawiałam się insuliny uwierz mi nie ma czego. Dziewczyny z forum mi dodawały otuchy i miały rację. Po posiłkach mam poniżej 140. Więc dietą już reguluje.
 
reklama
Do góry