reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

U mnie wyniki w zeszlym tyg od 83-91 w tym juz powyzej 100 ..roznie 101 105 ... Czyli jestem na dobrej drodze do insuliny ...
Nie przejmuj się na zapas zobaczysz co lekarz Ci powie jeszcze nie ma takiej tragedii z twoim wynikiem A insulina nie boli starych ma wielkie oczy też dziewczyny z forum mnie wspierały miałam stracha przed insulina [emoji846]
 
reklama
Dzięki dziewczyny za normy.. Mam jeszcze pytanie.. w szpitalu mówili żeby godzinę po posiłku nie przekraczać 120.. napisałyście ze norma jest do 140.. zdarzają mi sie wyniki po posiłku 120-127.. czy mogę je traktować jakby były w normie ?
 
Ja nie samego podawani insuliny sie boje, tylko tego ze to juz taka ingerencja w organizm z zewnatrz. Podobno kiedy juz wlacza sie insuline zwieksza sie prawdopodobienstwo wystapienia cukrzycy w przyszlosci.
 
Nie przejmuj się na zapas zobaczysz co lekarz Ci powie jeszcze nie ma takiej tragedii z twoim wynikiem A insulina nie boli starych ma wielkie oczy też dziewczyny z forum mnie wspierały miałam stracha przed insulina [emoji846]
Do lekarza ide 25 mysle zeby zmienic ten bardzo nie mily , zadnej diety jak postepowac nic nic .tylko jego ulubiony tekst bazujemy na wiadomosciach w internecie ...
 
Do lekarza ide 25 mysle zeby zmienic ten bardzo nie mily , zadnej diety jak postepowac nic nic .tylko jego ulubiony tekst bazujemy na wiadomosciach w internecie ...
No to faktycznie trzeba znaleźć takiego co doradzi i pokieruje a do szpitala na patologii ciąży cukrzyca ciążowa nie możesz się zapisać bardziej będziesz miała szkolenie dostaniesz glukometr i jaką diete stosować i wykaz co można jeść A co nie
 
Ja nie samego podawani insuliny sie boje, tylko tego ze to juz taka ingerencja w organizm z zewnatrz. Podobno kiedy juz wlacza sie insuline zwieksza sie prawdopodobienstwo wystapienia cukrzycy w przyszlosci.

Prawdopodobienstwo sie zwieksza po samym wystapieniu cukrzycy ciazowej, a nie po podaniu insuliny... :(
 
Dzięki dziewczyny za normy.. Mam jeszcze pytanie.. w szpitalu mówili żeby godzinę po posiłku nie przekraczać 120.. napisałyście ze norma jest do 140.. zdarzają mi sie wyniki po posiłku 120-127.. czy mogę je traktować jakby były w normie ?
Norma się zmieniła i 1h po posiłku do 140 więc miescisz się w normie.
 
reklama
Do góry