reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Niestety dostałam dziś insulinę na noc... a miałam nadzieję że uda się bez... i wątroba się buntuje.. wyniki gorsze. . Eh byle do 34tc

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom


Też maminsulinę na noc i od chwilijej brania mam lepsze wyniki. Nie martw się na zapas. Ważne żebyś pilnowała godzin jedzenia a będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki i powodzenia :)
 
reklama
Karolcia u mnie podobnie jak u agi-nie było specjalnych przygotowan przed porodem. Ja leżałam dzień przed ale nie z powodu cukrzycy. Cc miałam na cito ale odbyło się normalnie, bez żadnych dodatkowych rzeczy w związku z cukrzycą. Tylko małej przez 2 doby cukier sprawdzali.
 
Dobry wieczór mamy, dołączam do was. U mnie jest głównie problem z cukrem po przebudzeniu :( test glukozy pokazał 96, po godz. i dwóch było ok. Pilnuję diety i udaje się zapanować. Mierzę cukier ok 8.00. Myślicie że godzinę czy dwie wczesniej cukier jest niższy?
 
Weź spróbuj zjeść kolację trochę wcześniej :) ja jem o 19.10 i później nic już nie jem i cukier mam idealny na kolację jem pół pomidora i ogórka kiszonego ale Na każda co innego działa :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weź spróbuj zjeść kolację trochę wcześniej :) ja jem o 19.10 i później nic już nie jem i cukier mam idealny na kolację jem pół pomidora i ogórka kiszonego ale Na każda co innego działa :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Próbowałam o 20ej. Mam nadziejè, że utrzyma siè ok 85. U mnie przerwy nocne dłuższe niż 9h podnoszà niestety cukry.
 
Lenam no U niektórych właśnie tak to działa. Więc jedz tą kolację późniejszą też. Nawet i jak chodzisz spać później to możesz i przed samym pójściem spac jesc
 
reklama
Do góry