reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Lucalew dziekuje :) Nie mieli tych tabletek ale kuracja plukania woda z sola na zmiane z rumiankiem zdziałała cuda. Gardlo prawie nie boli za to nos okutnie zatkany i za przeproszeniem zielone gluty nie dały mi spac cala noc. Bałam sie ze cukry beda szalały przez to przeziebienieale nie mam w polowach norm.
Moze to sprawa wypicia wczoraj 4 l płynow z cytrynka :)
 
reklama
Hejka!

Margo u Ciebie już końcóweeeeeczka ! Lada moment :)

O kurcze u mnie wlasnie dwa tygodnie od porodu mineły i nie wiem kiedy.. Zmierzyłam pare razy cukier i niczym się nie różnił od tego w ciąży tzn po takim samym jedzeniu taki sam cukier po godzinie - po dwóch już nie mierzyłam bo zapominałam.. także nic nie wiem. Ale nie ważne.

Chciałam się pochwalić. Po cc miałam problemy z laktacją, pisałam Wam.. ściagałam laktatorem po 15-20 ml... dokarmiałam mm.. a od tygodnia tylko cyc bo czułam że się ruszyło i wiecie co... mala WYŁĄCZNIE NA MOIM CYCU przytyła przez tydzień... 500 gram!!!!!!!!!! Dziewczyny!!! Ja tydzien temu karmiłam i mm i cycem i mala przybrała 250 - jestem taka z siebie dumna, sama przez pot krew i łzy rozkreciłam laktacje tak, że maluch przybiera aż za dużo
smile.png
smile.png
Dzieki temu moge ją budzic w nocy co 4 godziny a nie jak dotychczas co 2,5-3 !
smile.png
smile.png
Nadal nie wiem ile wyciagam na laktatorze i mam to juz gdzies.. Chrzanić te mililitry
smile.png
Jestem z siebie dumna
tongue.png
<nieskormna>

Trzymajcie sie dziewczyny :)
 
Pesq super :-) Mówię dziecko jest w stanie wiecej wyciągnąć niż laktator. Jakby co to zachęcam do przyłączenia się do matek kp na fb. Dużo przydatnej wiedzy i wsparcia.
 
Pesq, brawo TY!!! Super, ze dobrze przybiera, warto o to walczyć!
Tobie Lucynko tez sie uda wyjść na prosta :-)
Margo, ty to juz możesz zacząć odliczanie, co?
Az sie łezka w oku kręci, ja bardzo lubię być w ciąży... Pomimo tej cukrzycy, na koniec to nawet dietę polubiłam.
Kiedy krzywa robilyscie? Mam skierowanie od gina, mówi, ze po pologu jest ok, na wypisie ze szpitala mam w 8 tyg...
 
reklama
Lunera dokładnie po połogu czy 8 tyg też jest ok na krzywa. Ja też muszę odezwać się do mojej diabetolog bo w sumie po porodzie tylko mi gratulowala, uspokajala że te cukry mogą skakać i żebym odstawila insulinę.
 
Do góry