reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Hej kochane,

Luca - dobrze ze chociaz jutro..

Margo - a wiesz ze mi gorzka nic a nic nie zmienia? Wlasnie jak jem sobei do posilku kostke czy poltorej to zadnej roznicy nie ma :-):-)

Dziewczyny ja po lekarzu. Dzis bez usg ale orientacyjnie zwazyl mala - kolo 2 kilo czyli środeczek stawki jak na wlasciwie skonczony 33 tydzien. Jutro ide robic badanie hbs i tak zaczelam jakos sie niepokoic... Mialam szczepienie na WZWB ale (jak to ja) boje sie cos tego badania... czy macie jakis obraz czy szczepienie na WZWB ma związek z wynikiem hbs? Tak z ciekawosci...
 
To ja wam powiem że co dziennie na 2 śniadanie pije kawe rozpuszczalną pół na pół woda z mlekiem i do tego jem 2-3 ciastka maślane i cukry mam zawsze po tym zestawie okey :D
 
No a dodatkowo malutka ma glowke 2 tygodnie wieksza niz powinna, lekarz mowil ze jest ok ale swoje przezywam nadal ;);) pytanie - po co? Co to zmieni? Straszna jestem. Mam wrazenie ze lepiej mi by bylo byc w ciazy w UK (mam znajome ktore tam prowadza ciaze i polowe badan i innych rzeczy nie maja - i zle i dobrze dla nerwow jak widac po mnie :( ) albo wiele lat temu... Ciagle panikuje dziewczyny :crazy: :crazy: Jeszcze mąż powiedzial - a moze jej glowka rosnie od twojej cukrzycy? Taa.. zajebiscie.

Ja ciastek nie jem od poczatku, ale za to czekolade 73 najczesciej... ta 80 mnie nie raduje :( Wiem, ze najlepiej to by bylo z 90 jeść ale to juz wole wcale :(
 
Pesq skoro lekarz mówi ok to ok u mnie Michas ma mały brzuszek i co z tego? Ja też noszę rozmiar mniejszy górę niż dół. Przecież nie jesteśmy symetryczni i kazdy jest inny nawet przy tym samym wzroście ktoś ma dłuższe ręce czy nogi czy palce. Jeszcze raz jak lekarz mówi że jest ok to jest ok. I pomiary zawsze są orientacyjne i różnica z tego co pamietam do 3 tyg jest ok i nie ma co panikowac. Zresztą co Ci to da? Tylko nie dobrze dla dziecka. Także kostka czekolady i uśmiech poproszę.
 
Pesq
Jeszcze raz Ci powtarzam- moje dziecie ma glowe, ktora wychodzi poza siatki centylowe i w ogole tego nie widac zeby byla jakas za duza do reszty ciala. Lekarze mowia, ze taka uroda i tyle wiec wyluzuj i zaufaj lekarzowi :)
 
reklama
bardzo Wam dziekuje dziewczyny...

lece zaraz spac, zapytam tylko jeszcze - czy te badanie HBS to robi sie na czczo? Wolalabym nie, bo wiadomo...
 
Do góry