reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Witam, na czczo 89....
Pesq wczoraj wieczorem nie zaglądałam już, dlatego dopiero teraz piszę, do antygenu hbs raczej nie trzeba być na czczo, ale tak dla świętego spokoju najlepiej wszystkie badania robić w podobnych warunkach, żeby były porównywalne... co do szczepienia, może mieć (chociaż niewielki) wpływ na wynik, tzn. wynik może wyjść na granicy lub lekko powyżej, albo całkiem ujemny... zależy też kiedy było to szczepienie, jeśli kilka m-cy temu, to wpływu nie będzie żadnego...
 
Hejka :)

Dziewczyny a robiłyście badania na próby wątrobowe, bo ja właśnie dostałąm ostatnio skierowanie od diabetologa i jutro właśnie ide je robić,aż się boje wyniku bo ok 15 lat brałam tabletki antykoncepcyjne i od 10 lat biore hormony na tarczycę,do tego lekka otyłość ...


Po śniadaniu 141 ... dobiłam 3 j .... Mam mega nerwa nie daj że na cukier to jeszcze przyszło mi pismo że szpitala że odwołali zabieg córki na wycięcie migdałków bo szptal już kasy nie ma i ustalono nowy UWAGA na 30.08.2016 KPINA !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Porazka. Az sie odechciewa, co?
I to jeszcze w 2 polowie roku, znowu pewnie sie kasa skonczy zanim zdarzycie...

Ktoras mnie zainspirowala i dzis na 2 sniadanie zrobilam mufinki z kawa na zimno. Pycha, nie pilam kawy z pol roku :-)
 
Lunera Mamuska
Mojej mamie w zeszlym roku zaproponowali rehabilitacje na....2025 rok po czym przyszlo pismo, ze ona i tak sie nie zakwalifikuje, bo w Jej przypadek nie warto juz inwestowac skoro i tak umrze.
 
Mamuska o ja Cię co za porażka. Miałam tak z MRI na które czekam nadal od prawie 2 lat. Pierwszy termin 8 miesięcy drugi tyle samo no a teraz przez ciążę prawie rok i jak nic się nie zmieni to mam w listopadzie tego roku.
 
Lunera Mamuska
Mojej mamie w zeszlym roku zaproponowali rehabilitacje na....2025 rok po czym przyszlo pismo, ze ona i tak sie nie zakwalifikuje, bo w Jej przypadek nie warto juz inwestowac skoro i tak umrze.

Margo to już jest bezczelność nie wiem co bym zrobiła czy bym czegoś nie odpisala tak ze by im w pięty poszło. No co za debile delikatnie mówiąc aż mnie nerw wziął.
 
reklama
Do góry