reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Ja niestety jak jutro wyruszę na badania to nie mam mozliwosci wrocic do domu na sniadanie wiec wolalabym nie musiec ich robic na czczo... No ale czytalam ze chyba nie ma to znaczenia - przeciez po sniadaniu nie zniknie mi żółtaczka jesli ją mam ;) hahah. Jakby ktoras cos wiedziała to prosze o info. Dzieki Luca :)
 
Pesq wez sniadanie i insuline ze soba jak nie bedziesz wracala do domu. Ja tak robilam jak mialam taka sytuacje. Moze na google cos znajdziesz odnosnie tego badania. Wbrew pozorom jedzenie czy nie, ma znaczenie nie wiem akurat czy na to badanie.
 
Margo u mnie po kolacji 100 i tez cukry ok. A po porodzie to na mnie nie patrz bo ja inny przypadek jestem ja nie mam cukrzycy ciazowej tylko cukrzyce wiec zupelnie inaczej pewnie bedzie niz w cukrzycy ciazowej.
 
Luca
Dlatego jestem ciekawa czy ciaza bedzie miala jakis wplyw u Ciebie.

Dziewczyny euthyroxowe powiedzcie mi czy jesli biore rano euthyrox to przez te ok 30min.do sniadania moge pic? Strasznie mnie suszy rano.
 
reklama
Do góry