reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Mamuska może. Mam mieszane odczucia. Nastawialam się na dzisiaj i tak miałam wszystko ustawione i transport do szpitala a teraz musze kombinować z nowym L4 bo mam wystawione do dzisiaj ahhh no nic muszę się z tym pogodzić.
 
aż mnie k...wica za przeproszeniem bierze jak słucham tego... no i teraz ciężarna w 9 miesiacu bedzie po lekarzach latać po l4 na kilka dni... AJJJJJJJJJJJJJ dziewczyny :crazy::crazy:
 
Pesq no właśnie jeszcze autobusem i w tym skwarze ale nic czekam na tel od mojej ginki czy wystawia mi w szpitalu z datą wstecz czy jednak muszę przyjechać dziś lub jutro po nowe zwolnienie.
 
Pesq
Moja tez tak o tych normach :p i jak jej mowie, ze mam np. 122 to ona robi wielkie oczy i mowi "noooo i cooooo z tegoooo?" :D

Mnie juz w sluzbie zdrowia nic nie dziwi po tym co sie u mnie dzialo od stycznia z moja mama. Pelen luz, wszyscy maja czas a czlowiek złazi i jesze go zamiast do domu to pod zly adres odwoza :p


Luca
Do ktorego szpitala w koncu jedziesz?


Dziewczyny. A ze tak spytam czy ktoras rodzi w Wawie?


Ja dzis na obiad rosol (w ten upal, ale tym razem dziecko sie domagalo :p) i po rosole grzech...bo 2 kostki gorzkiej i zaraz bede marudzic, ze cos mi wywali :p
 
reklama
Do góry