reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Hej

Ja dziś po mimo upału miałam aktywny dzień :) Rano byłam w szpitalu bo koleżanka urodziła córeczkę,zakochałam się:D taki puszek okruszek <3 Później zakupy,basen z rodzinką i teraz kolacja,spacer insu i lulu :) Dziś cały dzień dobre cukry,na kolacje zrobiłam jajecznice z 2 jajek tylko z przyprawami i2 kanapeczki chleba żytniego z soją.Mam nadzieje że będzie ok :) Ale ostatnio nie mam ochoty i nie jadam 2 śniadania i podwieczorku,bo poprostu nie jestem głodna ...

Werci piękny synuś <3 <3 <3

Luca trzymam kciuki będzie dobrze i już jutro będzeisz tulić maleństwo,zazdroszcze.
 
Luca - dziękuje, nieskromnie powiem że pyszna sałatka :-):-) Dobiłam 2 kanapeczkami i cukier 100 czyli bajka :) :)

Mamuska - mi tez sie kochana nie chce jesc ale na sile wciskam te 7 posilkow.. z tymze ostatnia kolacja to coraz czesciej maslanka bo nie mam aptetytu :crazy:
 
Hej

Ja dziś po mimo upału miałam aktywny dzień :) Rano byłam w szpitalu bo koleżanka urodziła córeczkę,zakochałam się:D taki puszek okruszek <3 Później zakupy,basen z rodzinką i teraz kolacja,spacer insu i lulu :) Dziś cały dzień dobre cukry,na kolacje zrobiłam jajecznice z 2 jajek tylko z przyprawami i2 kanapeczki chleba żytniego z soją.Mam nadzieje że będzie ok :) Ale ostatnio nie mam ochoty i nie jadam 2 śniadania i podwieczorku,bo poprostu nie jestem głodna ...

Werci piękny synuś <3 <3 <3

Luca trzymam kciuki będzie dobrze i już jutro będzeisz tulić maleństwo,zazdroszcze.

Mamuska no super ze dzień aktywny i cukry ładne. Z tym tuleniem małego jutro to bardzo bym już chciała ale to nie takie proste. Nie wiem jeszcze czy w ogóle będzie miejsce w szpitalu żeby mogli mnie przyjąć no i pytanie czy jak będzie to czy odrazu jutro będą wywoływać czy może w środę no i czy to coś da i ewentualnie ile prób będzie.
 
Mamuska Pesq dobrze pisze nie chce się czasem ale trzeba chociaż owoca zjedz tak narzekalas że mało to masz właśnie okazję zjesc czy to na 2 śniadanie np nektarynke czy brzoskwinie czy podwieczorek np parę śliwek lub inne owoce.
 
Pesq Mamuska
Nikomu sie chyba w te upaly nie chce jesc. Ja jem, bo sie boje tych dziadow ketonow. W kiblu ich nie mam, ale w glowie owszem :p


Luca
Ale nie odchodz stad jak urodzisz, ok? :p Bo ja zgine bez Twych porad :p
 
reklama
Luca wiem,właśnie staram się owocami choć zagryzać,ale nie traktuje tego jako posiłek i nie mierze cukrów po 1 nektarynce

Po kolacji 90 Jupii
 
Ostatnia edycja:
Do góry